خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است تیمش با وجود ارائه بازی زیبا مقابل گسترش فولاد به دلیل ضعف در گلزنی برد را با باخت عوض کرد.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی با گسترش فولاد که با شکست دو بر یک تیمش به پایان رسید، گفت: بازی خوب، زیبا و هجومی را از جانب هر دو تیم مشاهده کردیم. این بازی می توانست با تفاضل گل بالا برای هر دو تیم به پایان برسد. ما و فولاد گسترش بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما سهم حریف از تعداد گل های ما بیشتر بود و من به این تیم تبریک می گویم. امیدوارم در بازی های بعد کاری کنیم که موقعیت هایمان تبدیل به گل شود.

وی افزود: ما بازی را خوب شروع کردیم و بعد از اینکه به گل رسیدیم با بی تجربیگی عقب افتادیم. وقتی بیرون از خانه جلو هستیم باید بیشتر مراقب باشیم. می توانستیم روی ضد حملات به حریف گل بزنیم اما حمله کردیم و به جای دفاع کردن گل خوردیم. البته بعد از دریافت گل فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم بهتر بودیم اما متاسفانه موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395993

خبر فوق مربوط به رسانهتدبیر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم