خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر استان خبر داد و گفت: این جشنواره فرصتی مناسب برای معرفی کارآفرینان برتر است و باید در بالاترین سطح کیفی برگزار شود.

به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، علی نواداد در نشست شورای سیاست گذاری جشنواره کارآفرینان برتر استان، با بیان این که کارآفرینان سرمایه های اجتماعی استان هستند، اظهار داشت: باید زمینه های حضور کارآفرینان فراهم شود تا تلاش ها و دستاوردها و خدمات این افراد به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند.

وی خاطرنشان کرد: کارآفرینان با احساس مسئولیتی که در وجود خود دارند همیشه به دنبال پویایی اقتصادی و ایجاد اشتغال و رونق تولید و کسب وکار بوده اند و باید از این ظرفیت بزرگ برای توسعه استان بهره مند شویم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: آمار بالای ثبت نام کنندگان در این جشنواره به معنای اهمیت این جشنواره بوده و بر همین اساس باید کیفیت این جشنواره نیز مناسب باشد.

نواداد با اشاره به اهمیت تدریس مباحث کارآفرینی در دانشگاه های استان، گفت: زمانی که می خواهیم در سیستم بین المللی حرفی بزنیم، نباید در خصوص ابتدایی ترین مسائل عقب بمانیم.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: 9 کارآفرین برتر در جشنواره کارآفرینان برتر استان انتخاب و به جشنواره کشوری معرفی می شوند.

حمید هاشم زاده با بیان این که با توجه به اهمیت فرهنگ و هنر کارآفرینی، برنامه ریزی و سیاست گذاری در زمینه نهادینه کردن این فرهنگ و ترویج آن که از الزامات برنامه های مختلف توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی هست، اظهار داشت: البته تحقق این مساله توجه همه جانبه و فرا دستگاهی کلیه نهادهای دولتی و غیردولتی را می طلبد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری با تشکیل شورای سیاست گذاری جشنواره کارآفرینان برتر، جلسات مستمری در سطح استانی و در قالب کارگروه های تخصصی این شورا برگزار و پس از اطلاع رسانی گسترده، ثبت نام متقاضیان در سامانه کشوری جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد.

هاشم زاده بیان کرد: تاکنون 233 نفر در بخش های خدمات، کشاورزی و صنعت از طریق سامانه مربوط به جشنواره مربوطه ثبت نام کرده اند که پس از پایش سیستمی، داوری ها در سطوح عمومی، مدیریتی و تخصصی انجام و پس از اتمام داوری ها در سیستم، بازدیدهای میدانی جهت راستی آزمایی و تکمیل فرآیند ارزیابی از واحدهای متقاضی به عمل آمد.

وی ادامه داد: بعد از اتمام مراحل 9 نفر از ثبت نام کنندگان به ترتیب سه نفر در بخش کشاورزی، 3 نفر در بخش خدمات و 3 نفر در بخش صنعت و معدن به عنوان کارآفرینان برتر استانی انتخاب می شوند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395986

خبر فوق مربوط به رسانهذاکر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم