خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
حضور ۳ وزیر درصحن برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان/ لایحه بودجه 96 تقدیم مجلس می شود دستورکار جلسات علنی مجلس در روزهای یکشنبه، 3شنبه و 4 شنبه هفته آینده مطابق با 14، 16 و17 آذر اعلام شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، درجلسات علنی هفته آینده مجلس سوالات عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد دهقان نماینده مردم چناران و طرقبه و نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه از وزیر دادگستری، همچنین محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و نصراله پژمانفر نماینده مشهد و کلات از وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در دستور کار قرار دارد.

همچنین مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو میزبان رییس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت است تا لایحه بودجه 1396 کل کشور را تقدیم نمایندگان کند.

همچنین رسیدگی به برخی طرح ها و لوایح در دستور هفتگی مجلس منتشر شده است که می توان به لایحه تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی اعاده شده از شورای نگهبان و طرح یک فوریتی اصلاح موادی ازقانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

طرح یک فوریتی استفساریه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان، لایحه اصلاحات پیوست کنوانسیون بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا مورخ 1974 (1353) و آیین نامه بین المللی امنیت کشتی ها و تسهیلات بندری(آی.اس.پی. اس) و لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان در زمینه ادامه ساخت، بهره برداری و استفاده از منابع آب و انرژی سدها و نیروگاه های برق آبی «خداآفرین و قیزقلعه سی» روی رودخانه ارس از دیگر مواردی به شمار می رود که در دستور کار جلسات علنی مجلس منتشر شده است.

از دیگر مواردی که در دستور کار مجلس قرار دارد، لایحه اساسنامه سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی (ساتبا)، طرح اصلاح بند (هـ) تبصره (1) قانون بودجه سال 1395 کل کشور و همچنین طرح استفساریه قانون اصلاح بند(ی) تبصره(2) قانون بودجه سال1394 کل کشور و بند (هـ) تبصره (1) قانون بودجه سال 1395 کل کشور است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395984

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم