خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

اگر جزو کاربران سرویس iCloud اپل باشید و از محصولات مک یا iOS این شرکت استفاده کنید، احتمالا طی مدت اخیر شاهد ارسال نوتیفیکیشن های نادرست از سوی اپلیکیشن تقویم دستگاه خود بوده اید. با این حال، لازم است بدانید که این مشکل صرفأ مربوط به شما نیست و کاربران زیاد دیگری نیز با آن درگیر هستند. در ادامه با تک شات همراه باشید.


براساس گزارش های جدید، به نظر می رسد این مشکل طی روزهای اخیر جدی تر شده و کاربران بیشتری را تحت تاثیر قرار داده. با این حال، خبر خوب اینجا است که اپل بالاخره به وجود این مشکل اعتراف کرده و گفته قصد برطرف کردنش را دارد.


به استناد توییت منتشر شده از سوی حساب کاربری reneritchie در توییتر، اپل بیانیه ای صادر کرده که در آن آمده "از اینکه برخی کاربران مان از سوی اپلیکیشن تقویم خود، دعوت های نادرست دریافت می کنند متاسفیم. به طور جدی مشغول بررسی این مساله و شناسایی و مسدود ساختن ارسال کنندگان این اسپم ها و دعوت نامه ها هستیم."


با توجه به اینکه این مشکل تاکنون بی سابقه بوده، مشخص نیست که خرابکاران چطور موفق شده اند دست به چنین اقدامی بزنند. اما دلیل آن هرچه که باشد، امیدواریم اپل بتواند هرچه زودتر آن را برطرف سازد. در عین حال، کاربرانی که با این مشکل روبرو هستند راه حل هایی را برای آن در شبکه های اجتماعی مطرح کرده اند.


یکی از این راه حل ها، تنظیم اپلیکیشن تقویم به نحوی است که نوتیفیکیشن ها را به ایمیل تان ارسال کند، و نه به خود گوشی. به این ترتیب، می توان امیدوار بود که سرویس دهنده ایمیل اسپم بودن آنها را تشخیص داده و مسدودشان کند. همچنین به این طریق خود کاربر نیز می تواند این ایمیل ها را در دسته اسپم ها قرار دهد.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102984 برچسب ها اپل تقویم iCloud منبع: ubergizmo
همچنین بخوانید iOS 10.1.1 شارژ باتری آیفون ها را خالی می کند یک ویدیوی دستکاری شده مخرب می تواند دستگاه های iOS را فریز کند کشف روشی جدید برای هک گوشی آیفون + آموزش ویدیویی هکر معروف حساب‌های iCloud به 18 ماه زندان محکوم شد ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395971

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم