خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده به برخی مدعیان مسلمانی در صفحه شخصی اینستاگرام خود پاسخ داد. رویداد۲۴-معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده به برخی مدعیان مسلمانی در صفحه شخصی اینستاگرام خود پاسخ داد.
شهیندخت مولاوردی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:شب شهادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مطلبی از یک کانال دیگر با ذکر منبع در همین کانال ذکر شده بود که در آن مطلب به جای کلمه «شهادت» از کلمه «وفات» استفاده شده بود که به رسم امانت عیناً کار شد و همان شب بخشی از آن مطلب در حساب توئیتری منتسب به اینجانب هم بازنشر شد.این در حالی است که قبل و بعد از آن پست کلمه «شهادت» در همین کانال چند بار تکرار شده است. این موضوع در یکی دو روز اخیر به رغم اصلاحی که صورت گرفته از سوی برخی مدعیان مسلمانی! دستاویز هجمه و تخریب گسترده‌ای در فضای مجازی قرار گرفته است.
اگر این همه حساسیتی که برای کاربرد یک لغت و واژه نشان داده می شود تا جایی که برخی آن را به تطهیر مامون نسبت داده‌اند!، در پیروی از سیره عملی و نحوه و میزان کاربست بیانات، آموزه‌ها و رهنمودهای آن امامان همام در زندگی فردی و اجتماعی و تحقق حقوق انسان‌ها قدری تامل می‌شد، به یقین روزگار همه ما خوشتر از این بود!
در پایان ماه صفر برای کسانی که مصداق «فی قلوبهم مرض» هستند و مدام «عرض خود می‌برند و زحمت ما می‌دارند»، آرزوی شفای عاجل دارم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395908

خبر فوق مربوط به رسانهرویداد24 می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم