خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
قهرمان رقابت‌های جام وحدت ترکیه گفت: اداره کل ورزش و جوانان قزوین باید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص، امیر رضا چگینی یکی از ورزشکاران جوان قزوینی فعال در زمینه وزنه برداری است که در اسفندماه سال گذشته مقام قهرمانی رقابت های پرس و لیفت جام بین المللی تفلیس گرجستان را از آن خود کرد.

وی در این رقابت ها موفق به کسب ۲ مدال طلا در بخش پرس و لیفت شد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

photo_2016-12-01_13-58-34

این ورزشکار افتخارآفرین استان قزوین در سال جاری برای نخستین بار در رده بزرگسالان مسابقات جام وحدت آنتالیای ترکیه موفق به کسب مدال های طلا و نقره در بخش پرس و لیفت شده است.

photo_2016-12-01_13-58-30

امیر رضا چگینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی شاخص در تشریح چگونگی برگزاری این مسابقات بیان کرد: بنده توانستم در رشته پرس سینه با وزنه ۲۰۲/۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابم.

وی در ادامه گفت: در رشته لیفت نیز با بلند کردن وزنه ی ۲۴۰ کیلوگرمی عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به خود اختصاص دادم.

این ورزشکار توضیح داد: این مسابقات با حضور کشورهای ایران، ترکیه، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ازبکستان و روسیه در ترکیه برگزار شد.

چگینی ضمن ابراز نارضایتی از حمایت و استقبال اداره کل ورزش و جوانان استان از وی ابراز کرد: با توجه به زحمات زیادی که من برای موفقیت در این مسابقات متقبل شدم انتظار اندکی توجه و پشتیبانی مسئولان ورزشی استان را داشتم، فکر نمی کنم این خواسته زیادی باشد.

photo_2016-12-01_13-58-11

چگینی ادامه داد: سازمان امور ورزش جوانان باید برای ارتقاء انگیزه بیشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثری را انجام دهد چراکه این امر موجب ترغیب جوانان به مسائل ورزشی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی خواهد شد.

این ورزشکار قزوینی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی و دانشگاه آزاد قزوین و استانداری تنها ارگان هایی بودند که از من تقدیر کردند، اذعان کرد: با توجه به اینکه من عضوی از خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان هستم بنابراین انتظار حمایت بیشتری از مسوولان آن داشتم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395893

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم