خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
حجت‌الاسلام روحانی گفت: لایحه بودجه سال ۹۶ با چهار اولویت یکشنبه تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد. به گزارش عصر امروز، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز در مراسم افتتاح بزرگترین تصفیه خانه فاضلاب ‏کشور در مشهد از تقدیم لایحه بودجه سال ۹۶ به مجلس خبر داد و گفت: در لایحه بودجه ۹۶ که اگر خدا توفیق داد، یکشنبه آن را تقدیم مجلس شورای اسلامی می کنیم، چهار اولویت دیده ایم . البته همه چیزهایی که در بودجه است جزء اولویت ها است، اما چهار مورد اولویت بیشتری برای سال ۹۶ دارند و البته جزء برنامه های دولت در برنامه پنج ساله هم هست که این اولویت ها در بخش های آب، فاضلاب، محیط زیست و ریل است.

براساس بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور، بودجه سال آینده باید با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی و رویکرد رشد «درونزا»، «برونگرا»، «دانش بنیان»، «عدالت محور» و «مردمی» در دستگاه های اجرایی تدوین و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شود.

محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز مرداد امسال، درباره تحقق بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد گفت: اقدام های اولیه برای تحقق این برنامه در سال های گذشته آغاز شده است اما انتظار می رود لایحه بودجه سال ۹۶ بر این مبنا تدوین شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395886

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم