کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 560
خیمنا سوارز تنها بانوی نجات یافته از حادثه سقوط هواپیمای حامل بازیکنان تیم چاپه کوئنزه گفت: من باید خدا را شکر کنم. به گزارش گروه ورزش روز پلاس؛خیمنا سوارز در اولین پست اینستاگرامی خود نوشت:

من نیازمند شکر گزاری هستم و هنوز بهبود نیافتم،به خانواده درگذشتگان تسلیت می گویم و آنها را و زمان بودن با آنها را فراموش نمی کنم خلبان شجاع...
اظهار نظر تنها زن بازمنده از سقوط هواپیمای بازیکنان برزیلی + عکس

خیمنا سوارز پس از نجات از حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی لامیا در مورد این حادثه چنین گفت:چراغ های هواپیما کم کم خاموش شد موتور ها از کار افتاد و تکان های شدید و صدای برخورد ودیگر هیچ چیز را متوجه نشدم".
وی در گفتگو با شبکه محلی "کاراکول" ضمن ابراز ناراحتی بابت کشته شدگان این پرواز عکسی را از همراهان و خدمه هواپیما منتشر کرد و که البته در این عکس وی و اروین تومیری زنده مانده اند و این عکس متعلق به قبل از پرواز است.
در این عکس که در صفحه اجتماعی وی منتشر شد تصویر "میگوئل کوئیروگا" خلبان و "رومل" و "آرییاس" دیگر خدمه نیز حضور دارند.
خیمنا سوارز در حال حاضر از 5 بازمانده این سقوط و حشتناک است و در بیمارستان بستری است و در این روز ها از سوی دوستان و خانواده و افراد زیادی در صفحه های اجتماعی وی ابراز خوشحالی کردند که وی از این حادثه جان سالم به در برده است.
پیش از این نیز "اروین تومیری" از اتفاقی که باعث شد وی بتواند در این حادثه جان سالم به در ببرد سخن گفت.
اروین یاد آور شد اطلاعاتی که از زمان سقوط هواپیما در آموزش های گذشته داشته است باعث شد وی بتواند از این حادثه جان سالم به در ببرد.
لازم به ذکر است یازده بازیکن تیم چاپه کوءنزه نیز که در این سفر تیم را همراهی نمی کردند زنده ماندند و سه بازیکن حاضر در پرواز از جمله آدلن راشل ...
اظهار نظر تنها زن بازمنده از سقوط هواپیمای بازیکنان برزیلی + عکس
باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395885

خبر فوق مربوط به رسانه روز پلاس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم