خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دومین نمایشگاه طبی افغانستان برگزار خواهد شد

مرکز نمایشگاه افغانستان، دومین نمایشگاه طبی را با اشتراک ۸۰ شفاخانه افغانی، ترکی و هندی و با پشتیبانی برخی از رسانه های کشور بخصوص خبرگزاری صدای افغان (آوا)در کابل برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری آوا، این نمایشگاه با همکاری شفاخانه ها و کلنیک های کشور در ۱۳ جدی (۲ جنوری) برگزار می شود و برای سه روز خدمات دارد.

عزیز بارکزی، مسئول عمومی مرکز نمایشگاه افغانستان در گفتگو با آوا، گفت: در این نمایشگاه شفاخانه ها، کلینیک های داخلی و خارجی و شرکت های طبی وسایل طبی شان را به نمایش می گذارند.

به گفته وی، مرکز نمایشگاه افغانستان نخستین مرکز ستندرد در کشور می باشد که سال گذشته توانسته است ۱۶ نمایشگاه را در این مکان برگزار کند و دستاورد خوبی برای تاجران کشور، به دست بیاورد.

او اضافه کرد: هدف از برپایی این مرکز، حمایت از تاجران و سرمایه گذاران ملی می باشد تا بتوانیم مشکلات سرمایه گذاران را در این مرکز حل کنیم.

وی از برخی مشکلات نیز یاد کرد و گفت: مشکلات اقتصادی و امنیتی در افغانستان هنوز هم وجود دارد و یکی از اساسی ترین معضلات، مشکل امنیت است که تاجران ملی کشور از آن رنج می برند.

آقای بارکزی از مردم نیز خواست تا حمایت شان را از تاجران ملی کشورمان ادامه دهند تا اقتصاد افغانستان رو به بهبود برود.

وی، ابراز امیدواری کرد: امسال هم مرکز نمایشگاه افغانستان در ادامه فعالیت و برگزاری نمایشگاه ها در بخش های مختلف آماده همکاری با بخش خصوصی می باشد.

بارکزی اطهار داشت: در این نمایشگاه شفاخانه های بسیار پیشرفته و دارای وسایل طبی مدرن و لابراتوار اشتراک می کنند و تشخیص و تداوی بازدید کنندگان به طور رایگان در این نمایشگاه انجام خواهد شد.

وی در اخیر از نهادهای اقتصادی و حکومت خواست که بخش های اقتصادی بخصوص بخش خصوصی، را حمایت جدی کنند تا تاجران ملی کشور از این مشکلات بیرون شوند.

قابل ذکر است که اولین نمایشگاه طبی افغانستان، در ۶ عقرب سال ۹۴ در کابل برگزار شده بود و دومین نمایشگاه امسال در ۱۳ جدی (۲ جنوری) سال جاری برگزار می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395879

خبر فوق مربوط به رسانهآوا پرس می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم