جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 168
ادینسون کاوانی

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، شب گذشته (چهارشنبه) برای ادینسون کاوانی شب خاصی بود. او با زدن یکصدمین گلش برای پاری‌سن‌ژرمن در بازی این تیم برابر آنژه در بازی خانگی هفته پانزدهم لوشامپیونه نام خود در تاریخ PSG به ثبت رساند. او پس از زدن گل دوم تیمش در دقیقه 66 پیراهن خود را درآورد تا زیرپیراهنی که رویش شعار «زنده‌باد AFC» (مخفف نام باشگاه چاپه‌کوئنسه) را برای ادای احترام به قربانیان حادثه سقوط هواپیمای باشگاه برزیلی چاپه کوئنسه به نمایش بگذارد. او اما پس از این کار با کارت زرد داور جریمه شد، چرا که درآوردن پیراهن در زمین بازی در شادی پس از گل خلاف قوانین فیفاست.

وی پس از بازی به خبرنگاران گفت: در این بازی احساسات موج می‌زد. من برای پاری‌سن‌ژرمن خوشحالم، همینطور از پیروزی که کسب کردیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. قبل از بازی می‌دانستم که اگر گل بزنم تعداد گل‌هایم به 100 می‌رسد. به همین دلیل واقعاً خوشحالم.

کاوانی در ادامه اعتراف کرد که با وجود کارت زرد گرفتن بابت نوع خوشحالی‌اش، داور از او به خاطر حرکتی که انجام داده، تمجید کرده است.

وی افزود: من با داور به زبان انگلیسی صحبت کردم و او به من گفت که حرکتم زیبا بوده است. با این حال اینکه او به من کارت زرد داد عادی بود، چون ما اجازه انجام چنین کاری را نداریم. من تصمیم او را درک می‌کنم. البته برای من مهم‌ترین چیز نشان دادن آن پیام بود و گرفتن کارت زرد برایم مشکلی نیست.

انتهای پیام/
لینک کوتاه: betanews.ir/news/395849

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم