خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مسئول اردوهای راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: در سال جاری تاکنون 10 هزار و 717 نفر از دانش‌آموزان استان همدان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شده‌اند.

حسن ترکمان در گفت وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در همدان اظهار داشت: برای استان همدان در بخش اردوهای راهیان نور 19 هزار سهمیه در امسال تعیین شده که تاکنون اعزام 10 هزار و 717 نفر محقق شده است.

وی افزود: از 19 هزار سهمیه امسال استان همدان باید 15 هزار نفر برای بازدید از مناطق عملیاتی غرب و 4 هزار نفر را نیز برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام کند.

مسئول اردوهای راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به شروع اعزام اردوهای راهیان نور جنوب کشور بیان کرد: با توجه به آغاز برودت هوا در منطقه غرب کشور باقی مانده سهمیه اعزام نفرات به غرب کشور با اعزام کاروان ها به مناطق عملیاتی جنوب تکمیل می شود.

وی گفت: مرحله نخست اعزام دانش آموزان به اردوهای دو روزه غرب و سه روز جنوب کشور تا آذرماه ادامه دارد و پس از پایان امتحانات دانش آموزان کاروان های بعدی تا اواسط بهمن ماه به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

ترکمان با بیان اینکه تاکنون 105 راوی و 105 روحانی به همراه 105 کاروان از استان همدان به مناطق عملیاتی اعزام شده اند اظهار داشت: نفرات اعزامی در غرب کشور از مناطق عملیاتی قراویز، بازی دراز، مرصاد و پادگان ابوذر و در جنوب از مناطق والفجر8، یادمان علقمه، شلمچه، معراج الشهدا و نمایش فرهنگی تربیتی اردوگاه شهید مسعویان بازدید می کنند.

وی با اشاره به اینکه از اواسط اسفندماه اردوهای راهیان نور و اعزام دانشجویان استان همدان به مناطق عملیاتی نیز آغاز می شود عنوان کرد: با پایان یافتن اعزام اردوهای راهیان نور تا 15 فروردین ماه سال آینده، امیدواریم بتوانیم به میزان سهمیه 19 هزار نفری استان در این حوزه جامعه عمل بپوشانیم.

مسئول اردوهای راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تأکید بر افزایش ضریب ایمنی در کاروان های اعزام به مناطق عملیاتی تصریح کرد: مهم ترین وظیفه ما در این بخش افزایش ضریب ایمنی کاروان های اعزامی است که تاکنون با انجام این کار، خوشبختانه حادثه ای برای کاروان های ما و نفرات اعزامی اتفاق نیفتاده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395842

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم