کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: خبری از تحقق وعده‌های سرخرمن دولت برای قیمت دلار نیست/ دولت تثبیت قیمت دلار را از دستاوردهای مثبت اقتصادی خود می‌دانست

سید محمد حسینی عضو هیات موسس جبهه یکتا و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار هشدار نیوزبه نقل از فارس، با اشاره به افزایش نرخ دلار و رسیدن آن به 4 هزار تومان اظهار داشت: دولتمردان تاکنون تثبیت قیمت دلار را از دستاوردهای بزرگ خود می دانستند و حتی در هنگام امضای برجام، هواداران را ترغیب به جشن و پایکوبی کردند که فصل جدیدی از شرایط مناسب اقتصادی فراهم شده است.

حسینی ادامه داد: عده ای از افراد ساده لوح در آن شور و شعف، اسکناس هزار تومانی و حتی 500 تومانی را در کنار و معادل دلار قرار می دادند و با این وعده های سرخرمن، شادی کاذب و ناصوابی را در مردم ایجاد کردند، در روزنامه ها و رسانه های مجیزگوی دولت تیترهایی زدند که بالاخره کلید روحانی معجره کرد، فتح الفتوح صورت گرفت و درهای رحمت به روی مردم ایران باز شد!

عضو جبهه یکتا بر همین اساس افزود: این اقدامات در حالی صورت گرفت که آن هیجانات تصنعی فرو نشسته و مردم واقعیت های زندگی را می بینند که با وجود گذشت زمان نسبتا طولانی اثری از آن وعده ها نیست و هرچه زمان می گذرد شرایط معیشتی آنها دشوارتر می شود.

وی تصریح کرد: در همین روزها یکی از اساتید مبلغ دولت که در تمامی امور خود را صاحب نظر می داند در لندن، ضمن پذیرش ناکامی دولت در امور اقتصادی و افزایش بیکاری، مذبوحانه تلاش کرد به فرافکنی و توجیه ناکارآمدی همکاران خود بپردازد و برهمین اساس اظهار فضل کرد که بخش بزرگی از اقتصاد کشور توسط نهادهایی اداره می شود که خارج از کنترل دولت است.

حسینی افزود: بر فرض درستی این مطلب مگر رئیس جمهور واقف به ساختار اقتصادی کشور نبوده است که در وقت تبلیغات ریاست جمهوری و در هنگام مذاکرات چنین قاطعانه به مردم وعده داد و حال که باید مردم نتایج ملموس آن را ببینند چنین دفاعیه های بی اساسی صورت می گیرد؟

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه با بررسی روند اقدامات ضعیف دولت در سال های اخیر نمی توان بیش از این توقع و انتظاری از این مجموعه داشت خاطرنشان کرد: اگر همین مقدار که به حاشیه ها و سیاسی کاری ها می پردازند به امور واقعی مردم توجه می شد چه بسا اتفاقات مثبتی صورت می گرفت.

وی در پایان تاکید کرد: با ادامه وضع موجود قطعا شق القمری رخ نخواهد داد و فقط یک نکته می ماند و اینکه حضرات با چه ترفند و به قول خودشان چه تدبیری می خواهند یک دور دیگر هم اعتماد مردم را جلب کرده و با چه فلسفه بافی هایی تقصیرات را به دیگران حواله دهند.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/395811

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم