خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رقابتهای جام قهرمانان اسپرت کیک بوکسینگ SKF فدراسیون ورزش‌های رزمی امروز و فردا در قم برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد زاده در گفتگو با جام پارسی خبر از برگزاری رقابت های کشوری کمیته اسپرت کیک بوکسینگ SKF فدراسیون ورزش های رزمی در قم را داد.

رقابتهای جام قهرمانان اسپرت کیک بوکسینگ SKF در بخش مردان در روزهای پنج شنبه و جمعه اینهفته برگزار میشود و بر همین اساس از هیات های استانی برای ارسال اسامی رزمی کاران خود در این رقابت ها دعوت بعمل امده است.

رییس هیات ورزشهای رزمی استان قم گفت: زمان و مکان ثبت نام و وزن کشی این دوره از رقابت ها به میزبانی هیأت ورزش های رزمی استان قم، خوابگاه مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم است و مسابقات نیز در خانه ورزش های رزمی مجموعه ورزشی راحله منطقه نیروگاه قم به انجام خواهد رسید.

وی گفت: این رقابت ها در استایل لایت کنتاکت و لوکیک و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می شود و شرکت کنندگان در هر سه رده سنی مجموعا در 20 وزن برای دست یابی به مقام های اول تا سوم و نشان های طلا، نقره و برنز با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

رقابت های رده سنی نوجوانان مسابقات اسپرت کیک بوکسینگ قهرمانی مردان ایران ویژه رزمی کاران 12، 13 و 14 سال در اوزان منهای 40، 45، 50، 55 و به اضافه 55 کیلوگرم به انجام خواهد رسید تا برترین های این رده سنی در مدت دو روز رقابت در قم مشخص شوند.

مسابقات رده سنی جوانان اسپرت کیک بوکسینگ SKF ورزش های رزمی کشور نیز به رزمی کاران 15، 16 و 17 سال اختصاص دارد و رزمی کاران این رده ها سنی برای ایستادن بر سکوهای اول تا سوم اوزان منهای 50، 55، 60، 65، 70، 75 و به اضافه 75 کیلوگرم پیکار می کنند.

در رده سنی بزرگسالان مسابقات اسپرت کیک بوکسینگ SKF مردان کشور نیز رزمی کاران 18 تا 35 سال در اوزان منهای 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85 و به اضافه 85 کیلوگرم رینگ های خانه ورزش های رزمی مجموعه ورزشی راحله قم به مبارزه با یکدیگر خواهند پرداخت.

برای این رقابتها رزمیکاران باید با پوشش وسایل محافظتی کلاه، دست کش، لثه، ساق بند، کاپ و بانداژ، روپا بند و ساق بند شرکت کنند، ضمن اینکه رده فنی شرکت کنندگان با تصمیم فدراسیون ورزش های رزمی آزاد است و در پایان این رقابت ها به برترین ها مدال، کمربند قهرمانی برای نفرات اول هر وزن و رده سنی و کاپ قهرمانی برای نفرات دوم هر وزن و رده سنی اختصاص خواهد یافت.

جواد محمدزاده رئیس هیأت ورزش های رزمی استان قم از طرف فدراسیون ورزش های رزمی ایران به عنوان ناظر برگزاری مسابقات انتخاب شده است و تمامی تیم های اعزامی از استان های سیستان و بلوچستان، کردستان و ایلام با توجه به آیین نامه های وزارتی می توانند به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه های ثبت نام در این رقابت ها حضور یابند.

رزمی کارانی که به نمایندگی از استان های مختلف در مسابقات این دوره حضور می یابند باید اصل و کپی شناسنامه‏ دو قطعه عکس‏ کارت بیمه ورزشی سال 1395، معرفی نامه از هیأت ورزش های رزمی استان، گواهی سلامت جسمانی و رضایت نامه والدین خود را در رده های سنی پایه ارائه کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395795

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم