خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اعلام 11 بازیکن صبا مقابل استقلال/ پنج مدافع در ترکیب صبا صمد مرفاوی نفرات تیمش برای دیدار با استقلال تهران را مشخص کرد که به نظر می‌رسد رضا عنایتی برخلاف بازی قبل به خط حمله بازگشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی، در مهم ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر تیم های صبای قم و استقلال تهران از ساعت 16:20 امروز پنج شنبه در ورزشگاه یادگار امام قم به قضاوت سیدمهدی سیدعلی به مصاف هم خواهند رفت.

حامد لک مثل تمام مسابقات این فصل دروازه بان صبا در بازی امروز انتخاب شده و مرفاوی مثل دو بازی اخیر از پنج مدافع برابر استقلال استفاده کرده است؛ مسعود حق جو و حمیدرضا دیوسالار دو مدافع میانی هستند و قاسم دهنوی و پویا سیف پناهی به ترتیب در سمت راست و چپ خط دفاعی این تیم به کار گرفته شدند.

مهران امیری و میلاد ابطحی دو هافبک دفاعی تیم صبا را تشکیل می دهند و یک خط جلوتر از آنها سیدعلی فاطمی و کیوان امرایی بازی می کنند و به نظر می رسد احمد حسن زاده و رضا عنایتی در خط حمله جای دارند.

ترکیب صبا در بازی امروز مقابل استقلال تهران:

حامد لک، مسعود حق جو، حمیدرضا دیوسالار، قاسم دهنوی، پویا سیف پناهی، میلاد ابطحی، مهران امیری، سیدعلی فاطمی، کیوان امرایی، احمد حسن زاده و رضا عنایتی

کریم اسلامی بازیکن موثر صبا در این فصل تنها محروم این مسابقه است.

سیدمهدی حسینی و میرهانی هاشمی دو بازیکن اصلی صبا طی هفته های اخیر مصدومان این تیم هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395761

خبر فوق مربوط به رسانهفرتاک می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم