کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:

بزرگترین مشکل اکثر ساعت های هوشمند پیدا کردن یک راه برای مقابله با مشاهده و درک دشوار دقیق زمان و طراحی آن است. به دنبال این مشکل، بهترین راه برای ارائه دادن ساعت های هوشمند آن است که طراحی ظاهری آن به صورت ساعت های کلاسیک و آنالوگ باشد. Grayton، ساعت ساز مکانیکی یک رویکرد متفاوت را آزمایش و عرضه کرده است. آخرین ساعت ارائه داده شده توسط Grayton یک پروژه Indiegogo تحت عنوان “Origin” می باشد. به نظر می رسد سیستم های سیم پیچ مکانیکی در ساعت پیاده و ویژگی های هوشمندانه به طور مستقیم در بند ساعت جاسازی شده است.

بند ساعت Origin از طریق اپلیکیشن Grayton به سیستم عامل اندروید یا iOS متصل گردیده است. و قادر به پیگیری فعالیت های تناسب اندام، کنترل موسیقی با استفاده از دکمه پنهان در بند و ویبره (لرزش) برای اطلاع از نوتیفیکشن ها (اطلاعیه ها) می باشد. بند بوسیله پورت USB که در انتهای آن قرار گرفته است قابلیت شارژ دارد.

ساعت هوشمند آنالوگ

Grayton اولین شرکت با ارائه این ایده نیست. ابزارهای نهفته در بند این ساعت انتظارمان را از سنسور تشخیص ضربان قلب و شارژ مغناطیسی هم فراتر می برد. و به لطف فناوری هوشمندانه بند این ساعت برای دست کردن اصلا ناراحت کننده نیست. چرا که با وجود دکمه و پورت USB همچنان صاف و باریک بدون ناهمواری به نظر می رسد.

ساعت Origin در عین سادگی طراحی نسبتا خوبی دارد. اگرچه به دلیل قیمت مناسب آن ساده ارائه شده اما با یک کریستال شیشه ای یاقوت کبود زینت داده شده است.

ساعت نامبرده هم اکنون با قیمت ۱۴۹ دلار به فروش می رسد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395723

خبر فوق مربوط به رسانه زوم تک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم