خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
برنامه اکسیر برنامه تلویزیونی «اکسیر» در سی امین قسمت خود با حضور مرتضی طلایی نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران به موضوع راه های پیشگیری از سوختگی می پردازد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی طلایی فرمانده سابق پلیس تهران که بر اثر آتش‌سوزی ناشی از نشت گاز در منزل مسکونی خود دچار سانحه شده بود پنجشنبه شب ۱۱ آذر ماه به برنامه «اکسیر» می آید.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در گفتگوی خود با فرزاد حسنی پیرامون ابعاد تکان دهنده سوانح سوختگی و مشکلات زیرساخت های شهری پاسخ می‌دهد.

کامران آقاخانی رییس سابق بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری و کاظم غلامی مهتاج رییس اداره سلامت سازمان آتش نشانی تهران دیگر مهمانان این قسمت از برنامه «اکسیر» هستند که درباره راه های جلوگیری از ایجاد سوختگی های شایع به تحلیل و ارزیابی می پردازند. مسعود صابری جراح مغز و اعصاب کشور نیز به عنوان مجری کارشناس ثابت این برنامه، فرزاد حسنی را همراهی می کند.

قسمت جدید برنامه «اکسیر» امشب بعد از اخبار شبانگاهی شبکه سوم سیما، روی آنتن می‌رود. این برنامه در قسمت های گذشته خود نحوه مواجهه با بیماری هایی چون «ام اس»، «سرطان»، «سکته مغزی و قلبی»، «افسردگی»، «دیابت»، «تیروئید» را مطرح و بررسی کرده است.

«اکسیر» به تهیه کنندگی مصطفی شریفی، برنامه ای ترکیبی با مضمون سلامت است که تلاش می‌کند سبک زندگی سالم را ترویج دهد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395722

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم