خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
درخشش-فوق-العاده-مخیتاریان-در-شب-قدرتنمایی-شیاطین-سرخ

وبسایت رسمی برنامه نود - هنریک مخیتاریان پس از شروع نا امید کننده در این فصل به همراه منچستر یونایتد، بالاخره در دیدار مقابل وستهم در جام اتحادیه درخشید و بهترین بازیکن میدان شد.

به گزارش وبسایت نود، نمایش فوق العاده هنریک مخیتاریان ملی پوش ارمنستانی تیم منچستر یونایتد در پیروزی قاطعانه 4-1 مقابل وستهم در جام اتحادیه موجب شگفتی اغلب کارشناس ها شد. مخیتاریان پس از سپری کردن دوران موفق در بوروسیا دورتموند، در تابستان گذشته پا به اولدترافورد گذاشت ولی بر خلاف انتظار، عملکرد خوبی نداشت و از ترکیب اصلی منچستر یونایتد کنار ماند. وی که در مسابقه اخیر شیاطین سرخ در لیگ اروپا نیز بازی خوبی را مقابل فاینورد روتردام انجام داده بود، مجدداً درخشش خود را تکرار کرده و لقب بهترین بازیکن میدان را در شب صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه به خود اختصاص داد.

مخیتاریان که توانست در این بازی به زلاتان ابراهیموویچ و آنتونی مارسیال پاس گل بدهد، به وبسایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد گفت:

از نحوه بازی ام بسیار خوشحال و هیجان زده هستم. ما همه تلاش خود را برای پیروزی مقابل وستهم در بازی قبلی لیگ انجام دادیم ولی پیروز نشدیم و این مسئله برای ما خوب نبود. اما این بار همه چیز بر وفق مراد ما شد و خیلی راضی هستیم. در این بازی توانستیم از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده کنیم و شاید بیش از آن چیزی که تصور می شد، گل زده و خوب بازی کردیم. باید برای مسابقه بعدی مقابل اورتون آماده شویم.

گفتنی است که منچستر یونایتد با پیروزی 4-1 مقابل وستهم به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه صعود کرد تا حریف هال سیتی برای کسب سهمیه حضور در بازی فینال باشد.

4464

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395707

خبر فوق مربوط به رسانه برنامه نود می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم