خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
وکیل ملت: یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس که دوره کوتاهی هم کاپیتان این تیم بود، اخلاق بدی دارد.

او هر جا که می نشیند، پشت سر علی پروین حرف می زند و بارها هم حرف های نسنجیده این شاگرد قدیمی پروین به گوش علی آقا رسیده و سلطان فقط سر تکان داده است اما اخیراً برای همین بازیکن سابق پرسپولیس اتفاق بدی افتاد و شخصی با مراجعه به دادسرا، از این پرسپولیسی قدیمی شکایت کرد که صدمیلیون تومان از او کلاهبرداری کرده است.

به گزارش خبرورزشی، اسناد و مدارک این شاکی به حدی مستند بود که برای کاپیتان اسبق پرسپولیس احضاریه فرستادند و بعد از بی توجهی او، حکم جلبش صادر شد و با دستبند او را به دادسرا بردند و متأسفانه خیلی ها این فوتبالیست قدیمی را دستبند به دست دیدند.

شاکی مدعی است این فوتبالیست قدیمی 200 میلیون تومان خواسته تا مشکل او را در یکی از نهادهای شهری حل کند و صد میلیون تومان از این مبلغ را نقد گرفته و هیچ کاری برایش انجام نداده و تلفن های او را هم بی پاسخ می گذارد.

هرچند بازیکن سابق فوتبال مدعی شد پیگیر حل مشکل شاکی است اما مدارک برای آزادی او کافی نبود و نیاز داشت وثیقه بگذارد و جالب این جاست که او دستش از همه جا کوتاه بود و با وجود اینکه بارها پشت سر پروین حرف زده بود، ناچار شد با یکی از نزدیکان پروین تماس بگیرد. طرف هم به رغم آن که می دانست این کاپیتان اسبق پرسپولیس پشت سر پروین حرف می زند، به داد او رسید و حالا این بازیکن نه روی دیدن پروین را دارد و نه می تواند حرف هایی که قبلاً پشت سر سلطان زده را تکذیب کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395674

خبر فوق مربوط به رسانهوکیل ملت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم