خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
AirPod‌ اپل تا چند هفته دیگر عرضه می‌شود

هدفون‌‌های بی‌سیم کمپانی اپل که از زمان رونمایی آی‌فون ۷، صحبت‌شان بود، یکی از محصولات هیجانی اپل به شمار می‌روند که با تاخیر در عرضه مواجه شده‌اند.

در گذشته خبرهایی مبنی بر این که این AirPodها در ماه دسامبر به بازار عرضه می‌شوند، شنیده می‌شد؛ اما صحت‌شان آن‌چنان مورد تایید نبود. با این حال اخیرا خبری در این مورد، این بار از منبعی معتبرتر به گوش رسیده است.

یک کاربر آی‌فون ۷ با فرستادن ایمیل به تیم کوک از او زمان دقیق عرضه این هدفون‌ها را خواسته است. تیم کوک در پاسخ به این کاربر ضمن عذر خواهی بابت تاخیر پیش آمده، خبر از عرضه AirPodها تا چند هفته دیگر داده است. به گفته تیم کوک آن‌ها در حال انجام کارهای نهایی AirPodها هستند و این هدفون‌ها به زودی به بازار عرضه می‌شوند. وب‌سایت MacRumors هم صحت ایمیل و این فرآیند را اعلام کرده است و می‌توان کاملا به این خبر اعتماد کرد.

قرار بود این AirPodها ماه اکتبر روانه بازار شوند که متاسفانه این گونه نشد. اما حدس می‌زنیم تا آخر سال میلادی این هدفون‌ها برای عرضه و فروش آماده شوند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395640

خبر فوق مربوط به رسانهآی تی رسان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم