جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
پایانی غم انگیز برای پدر و پسر چالوسی/ جسد پسر هم پیدا شد

سلامت نیوز: بارش برف سنگین در مازندران، پایانی غم انگیز را برای پدر و پسر چالوسی رقم زد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بارش برف برای بسیاری یادآور شادی و نشاط است اما برای خانواده و بستگان منوچهر سام دلیری تا سال ها خاطراتی تلخ را درباره دو عضو یک خانواده به همراه دارد.

سرانجام جسد بی جان پسر هم به فاصله ۲۰۰ متر از پدر پیدا شد.

فرماندار چالوس با تایید این خبر گفت: پس از هفت شبانه روز تلاش نیروهای مردمی و با وجود استفاده از امکانات و ماشین آلات فراوان زمینی و هوایی پیش از ظهر روز گذشته چهارشنبه دهم آذرماه جسد پدر 47 ساله مرحوم منوچهر سام دلیری در منطقه هسل دشت در نزدیکی محل دامداری او با همت نیروهای محلی کشف و شناسایی شد.

محمدناصر زندی افزود: پس از شناسایی جسد پدر، همه تلاش نیرو در حوالی همان منطقه متمرکز شد و سرانجام بدن بی جان دومین فرد مفقودی این حادثه یوسف سام دلیری جوان 27 ساله چالوسی نیز 200 متر بالاتر از جسد پدر کشف و شناسایی شد.

وی با بیان اینکه با حضور دادستانی جسد پدر و پسر تحویل پزشک قانونی می شود، گفت: بعد از انجام آزمایشات و بررسی های لازم زمان فوت درگذشتگان معلوم می شود که طی روزهای آینده اعلام می شود.

فرماندار چالوس از تلاش اهالی روستاهای بخش مرکزی چالوس، کوهنوردان و نیروهای کمکی که در پیدا کردن این مفقودشدگان کمک کردند قدردانی کرد.

پدر و پسر دامدار از چهارشنبه هفته گذشته در نخستین روز از بارش برف برای یافتن دام های خود راهی جنگل های طلاجو شده بودند و هرگز به منزل بازنگشتند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395637

خبر فوق مربوط به رسانهسلامت نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم