خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

اقتصاد > بازار مالی - توافق اعضای اوپک برای کاهش تولید و احتمال افزایش قیمت جهانی نفت که به معنای افزایش درآمدهای ارزی ایران است، التهاب مقطعی قیمت دلار را فرونشاند.

اوپک دلار را ارزان کرد

احتمال افزایش درآمدهای ارزی، دلار را 50 تومان ارزان کرد

اقتصاد > بازار مالی - توافق اعضای اوپک برای کاهش تولید و احتمال افزایش قیمت جهانی نفت که به معنای افزایش درآمدهای ارزی ایران است، التهاب مقطعی قیمت دلار را فرونشاند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از عصر دیروز و پس از اعلام نتیجه نشست اعضای اوپک که با توافق برای کاهش حدود 1,2 میلیون بشکه ای تولید همراه بود، کارشناسان پیش بینی کردند قیمت دلار در بازار تهران با کاهش همراه خواهد شد.

قیمت های استعلامی از بازار تهران امروز نشان می دهد که این پیش بینی درست از آب درآمده است؛ قیمت دلار در بازار تهران برای حواله 3875 تومان و برای فروش اسکناسی 3850 تومان اعلام می شود.

در حالی که بانک مرکزی قیمت دلار دولتی را امروز 3209 تومان اعلام کرده است، صرافی بانک های سپه و ملت دلار را 3225 تومان می فروشند. صرافی بانک پارسیان امروز دلار را 3209 و صرافی بانک ملی دلار را بدون تغییری نسبت به دیروز 3224 تومان می فروشند.

یورو هم امروز با کاهش همراه است؛ اگرچه یورو حواله ای روز پنجشنبه با کمی افزایش 4210 تومان حواله می شود ولی یورو به اسکناس با کاهش قابل ملاحظه ای 4180 تومان فروخته می شود. پوند اما امروز گران شد و 4890 تومان قیمت خورده است.

قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز اندکی کاهش یافت و به 1173 دلار در هر اونس رسید. قیمت طلا در بازار تهران هم تحت تأثیر کاهش قیمت های جهانی و افت بهای دلار ارزان شد و به 111 هزار تومان رسید.

سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 110 هزار تومان، تمام سکه بهارآزادی یک میلیون و 128 هزار تومان، نیم سکه 577 هزار تومان، ربع سکه 305 هزار تومان و سکه یک گرمی هم 190 هزار تومان فروخته می شود.

35223

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395612

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم