کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
مخیتاریان

هنریک مخیتاریان ، هافبک منچستریونایتد پس از عملکرد خوبش مقابل وستهام مدعی شد که از نمایشش هیجان زده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مخیتاریان هافبک ارمنی در تابستان به منچستریونایتد پیوست ولی به ندرت به او بازی رسید و بیشتر سکونشین بود. با این حال پس از بازی با فاینورد و درخشش او در آن دیدار، او توانسته به ترکیب اصلی بازگردد و بازی‌های خوبی از خود به اجرا گذاشته است. حال ستاره ارمنی مدعی شد که از نمایش‌هایش هیجان زده است.

مخیتاریان گفت:” از عملکردم در زمین هیجان زده هستم. ما خیلی خوب کار کردیم. بیشترین تلاش را کردیم تا پیروز شویم ، روز یکشنبه مقابل وستهام خیلی خوب نبودیم، قوتی پیروز نمی‌شویم شرایط برایمان خوب نیست.فکر می‌کنم این بار این‌بار تلاشمان جواب داد و از این بابت خیلی خوشحالیم.”

مخیتاریان ادامه داد:” بازی قبلی نتوانستیم گلزنی کنیم ولی حالا از موقعیت‌هایمان استفاده کردیم و تفاوت همینجا بود. شاید امروز بیش از آنچه باید تلاش کردیم و ۴ گل زدیم. شاید می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم ولی پس از چهار گل متوقف شدیم و فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و انتقال توپ از دفاع به حمله عالی بود. باید به تلاش ادامه دهیم و خودمان را برای بازی بعدی مقابل اورتون آماده کنیم.”

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395575

خبر فوق مربوط به رسانه پارس فوتبال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم