خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 172
علیرضا بهبودی بازیکن تیم والیبال شهرداری تبریز تبریز - تیم والیبال شهرداری تبریز از هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال به مصاف تیم خاتم اردکان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال شهرداری تبریز از هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور روز پنجشنبه از ساعت ۱۷ در سالن شهید اقدمی تبریز میزبان تیم خاتم اردکان خواهد بود .

شهرداری هفته گذشته میهمان تیم کاله آمل بود که به دلیل نبود برق در سالن این بازی برگزار نشد و تبریزی ها بدون اینکه بازی کنندبه تبریز بازگشتنند .

تیم والیبال شهرداری تبریز با یک بازی کم‌تر از هفت بازی خود سه برد دارد و در جایگاه هشتم قرارگرفته است که کسب برد در مقابل اردکان برای شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است.

در مقابل تیم خاتم اردکان هم از هشت بازی خود موفق به کسب سه برد شده است و در جایگاه نهم جدول قرارگرفته است .

شهرداری برای رسیدن به بالای جدول باید تلاش کند در بازی‌های خانگی امتیاز کامل را کسب کند تا از مدعیان بالای جدول خود عقب نماند

تیم خاتم اردکان با توجه به اینکه از بازیکنان جوان تشکیل‌شده است در هر بازی باانرژی بالایی به مصاف حریفان خود می‌روند و در بازی‌های قبلی خود هم نشان داده‌اند که تیم دست‌وپابسته‌ای نیستند و تبریزی‌ها نباید این تیم را دست‌کم بگیرند.

یکی از نکات قابل‌توجه در این بازی تقابل محمدرضا آصفی بازیکن جوان اردکان با تیم سال قبل خود است که این فصل درتیم اردکان نمایش بسیار خوبی داشته و مقابل تیم قبلی خود با تمام توان بازی خواهد کرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395567

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم