کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
پایگاه صهیونیستی "دبکا فایل" با انتشار گزارشی تحت عنوان "نیروی هوایی روسیه عملیات های خود از پایگاه هوایی همدان ایران را از سر می گیرند" مدعی شد با توجه به تفاهمات به دست آمده میان ایران و روسیه، جنگنده های روس حملات خود به مواضع تروریست های سوری از پایگاه هوایی نوژه همدان را از سر خواهند گرفت. به ادعای دبکا فایل، "ویکتور اوزرف" رئیس کمیته دفاعی مجلس اعلای روسیه روز چهارشنبه اعلام کرده است کشورش با تهران به تفاهماتی دست یافته که بر اساس آن جنگنده های روس بار دیگر از پایگاه هوایی نوژه در همدان برای حمله به مواضع تروریست ها در سوریه استفاده خواهند کرد.
در ادامه این گزارش آمده است: «این توافق به روسیه امکان می دهد هنگامی که ناو هواپیمابر "ادمیرال کوزنتسوف" برای ماموریت دیگری مانند "لیبی" اعزام شده است، پایگاه جایگزین برای راه اندازی حملات وجود داشته باشد.
حسین دهقان، وزیر دفاع ایران نیز پیش از این اعلام کرده بود که کشورش در حال بررسی مجوز استفاده مجدد روسیه از پایگاه هوایی ایران که در فاصله تقریبی 750 کلیومتری مرزهای شرقی سوریه است، برای حمله به مواضع شورشیان سوری است.»
منبع : جام نیوز

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395552

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم