جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

شرکت اوبر چندی پیش سرویس تحت وب خود را به صورت آزمایشی در چندین شهر اجرا نمود. حالا ۲۹ شهر از هند هم به لیست شهرهای پشتیبانی شده در این سرویس اضافه شدند.این سرویس تحت وب Uber برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که دسترسی به گوشی ‎های هوشمند برای نصب اپ مربوطه را ندارند یا با برخی مشکلات دیگر از جمله پایین بودن مشخصات سخت افزاری یا اتصال ضعیف به اینترنت مواجه هستند.

Uber از پلتفرم تحت وب خود در هند پرده برداری کرد

این سرویس Dial an Uber نام دارد و از طریق آدرس dial.uber.com در دسترس است. در حال حاضر استفاده از این سرویس فقط برای پلتفرم Uber Go امکان پذیر است؛ پلتفرمی که مختص به حمل نقل با هزینه پایین است و فقط از پول نقد پشتیبانی می‎ کند.

اوبر از کشور هند به عنوان بازار آزمایشی برای بسیاری از سرویس‎ های خود استفاده کرده است. این شرکت برای اولین بار امکان استفاده از پول نقد به جای پرداخت الکترونیکی را در هند آزمایش کرد و سپس آن را به بازارهای دیگر از جمله آسیا و آفریقا گسترش داد. انتظار می‎ رود با استقبال از سرویس Dial an Uber شاهد استفاده از آن در سایر کشورها هم باشیم.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395538

خبر فوق مربوط به رسانهبرسام می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم