خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
کاوانی  عکس/ شیرین‌ترین کارت زرد در فوتبال حرفه‌ای ادینسون کاوانی بعد از زدن یکصدمین گلش با پیراهن پاری‌سن‌ژرمن به قربانیان سانحه هوایی کلمبیا ادای احترام کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شب گذشته برای ادینسون کاوانی شب خاصی بود. او با زدن یکصدمین گلش برای پاری سن ژرمن در بازی این تیم برابر آنژه در بازی خانگی هفته پانزدهم لوشامپیونه نام خود در تاریخ PSG به ثبت رساند. او پس از زدن گل دوم تیمش در دقیقه 66 پیراهن خود را درآورد تا زیرپیراهنی که رویش شعار «زنده باد ACF» (مخفف نام باشگاه چاپه کوئنسه) را برای ادای احترام به قربانیان حادثه سقوط هواپیمای باشگاه برزیلی چاپه کوئنسه به نمایش بگذارد. او اما پس از این کار با کارت زرد داور جریمه شد، چرا که درآوردن پیراهن در زمین بازی در شادی پس از گل خلاف قوانین فیفاست.

او پس از بازی به خبرنگاران گفت: «در این بازی احساسات موج می زد. من برای پاری سن ژرمن خوشحالم، همینطور از پیروزی که کسب کردیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. قبل از بازی می دانستم که اگر گل بزنم تعداد گل هایم به 100 می رسد. به همین دلیل واقعاً خوشحالم.»

کاوانی در ادامه اعتراف کرد که با وجود کارت زرد گرفتن بابت نوع خوشحالی اش، داور از او به خاطر حرکتی که انجام داده، تمجید کرده است: «من با داور به زبان انگلیسی صحبت کردم و او به من گفت که حرکتم زیبا بوده است. با این حال اینکه او به من کارت زرد داد عادی بود، چون ما اجازه انجام چنین کاری را نداریم. من تصمیم او را درک می کنم. البته برای من مهم ترین چیز نشان دادن آن پیام بود و گرفتن کارت زرد برایم مشکلی نیست.

450

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395536

خبر فوق مربوط به رسانهجام نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم