خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
آتش‌سوزی گسترده در قهوه‌خانه سنتی 2 کشته بجای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: از مرگ دو کارگر افغانستانی براثر آتش‌سوزی در سفره‌خانه سنتی خبرداد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اعلام وقوع آتش سوزی در ساعت ۸: ۴۵ صبح امروز در یک قهوه خانه سنتی گفت: ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل اعزام و کار اطفای حریق آغاز شد.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی قهوه خانه سنتی به وسعت ۲۰۰ متر بود که کاملا شعله ور بود. در گوشه ای از این محل اتاق بیلیارد و در انتهای آن نیز اتاقکی به وسعت ۱۵ متر برای استراحت کارگران وجود داشت.

ملکی با بیان اینکه افراد حاضر در محل کارگران در اتاقک انتهای قهوه خانه حبس شده بودند که آتش نشانان در همان لحظات اولیه ۴ کارگر را خارج کرده و تحویل عوامل اوزژانس دادند، اظهار کرد: عوامل اورژانس پس از معاینه دو کارگر افغانستانی مرگ آن ها را تایید کردند و دو کارگر دیگر نیز به شدت دچار سوختگی شده بودند به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید براینکه محل آتش سوزی پر از سیلندر گاز بود؛ خاطرنشان کرد: آتش نشانان در ابتدای عملیات سیلندرهای گاز را به محل امن منتقل کردند تا از وقوع انفجار گاز جلوگیری کنند.

ملکی در پایان گفت: این عملیات به پایان رسیده است و علت آتش سوزی به زودی مشخص می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395459

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم