کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
اشکان دژاگه

اشکان دژاگه

کاپیتان تیم ملی ایران همچنان به دور از تمرینات گروهی به صورت اختصاصی تحت نظر باشگاه قطری تمریناتش را پیگیری می کند.

به گزارش ورزش 11،اشکان دژاگه در توافقی عجیب با باشگاه العربی در تابستان نامش از فهرست نفرات این تیم در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی خارج شد و از آن روز تا کنون بدون تیم و به صورت انفرادی تمریناتش را پیگیری و تنها برای بازی های ملی پیراهن ایران را برتن کرده است.

در شرایطی که رسانه های قطری بعد از تغییر و تحولات رخ داده روی نیمکت العربی بحران زده مدعی شده بودند این ستاره ایرانی بار دیگر به فهرست اصلی العربی بازخواهد گشت اشکان همچنان به دور از تمرینات گروهی و به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز باشگاه العربی تمرین می کند تا با رسیدن نقل و انتقالات ژانویه تکلیف خود با این تیم قطری را روشن کند.

سایت استاد الدوحه در گزارشی پیرامون ماجرای عجیب دژاگه با العربی نوشت:« کاپیتان تیم ملی ایران در روزهایی که حضورش می توانست به تیم بحران زده العربی کمک کند با دریافت حق و حقوق قانونی به صورت انفرادی تمرین می کند و امیدوار است تا چند هفته دیگر و با رسیدن به نقل و انتقالات زمستانی تکلیف خود را مشخص کند».

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395437

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم