کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
تندبادی با سرعت بیش از 72 کیلومتر شهرهای مختلف استان اردبیل را درنوردید. به گزارش عصر امروز، بر اساس اعلام صبح امروز هواشناسی استان اردبیل طی 24 ساعت گذشته وزش تندبادهای شدید در مناطق مختلف استان به ویژه مرکزی و جنوبی این استان که همراه با بارش های پراکنده بود شرایط متفاوتی به وضعیت جوی استان بخشید تا ساکنان شهرهای مختلف شب سرد تندبادی را سپری کنند.


در این مدت بیشترین بارش باران در مناطق جنوبی استان به ویژه خلخال تا 9 میلی متر رخ داد به طوری که بارش توام باران و برف به سرد شدن هوا در مناطق جنوبی استان اردبیل منجر شد به طوری که ساکنان خلخال و کوثر همچنان با دمای هوای منفی 2 درجه شب سردی را سپری کردند.


وزش تندباد که با وارد آمدن خسارت هایی در مناطق مختلف به ویژه تاسیسات شهری و روستایی همراه بود در تردد و رفت و آمد روزانه مردم نیز مشکلاتی را ایجاد کرد.


بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل این تندباد که طی امروز و فردا با سرعت بیشتری ادامه پیدا می کند از روز شنبه تا سه شنبه هفته آینده پدیده جوی خاصی در استان جز حاکم شدن هوای سرد در ایام شبانه شرایط خاص دیگری نخواهد بود اما از اواخر روز سه شنبه هفته آینده سامانه سرد بارشی که همراه با بارش برف در مناطق گسترده استان خواهد بود طی پنج روز مناطق مختلف استان اردبیل را فرا می گیرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395426

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم