خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مشکل نرم‌افزاری باتری آیفون در به‌روزرسانی 10.1.1مشکل نرم‌افزاری باتری آیفون در به‌روزرسانی 10.1.1

براساس گزارش بسیاری از کاربران آیفون، آخرین به روز رسانی نرم افزاری اپل با عنوان به روزرسانی ۱۰٫۱٫۱ آیفون آنها را با مشکلاتی مواجه شده کرده است.

به گزارش کلیک،آیفون پس از عرضه آیفون ۷ چندین نسخه به روزرسانی نرم افزاری ارائه کرد که هر به روزرسانی دارای مسائل و مشکلاتی بود تا اینکه آیفون با عرضه به روز رسانی ۱۰٫۱٫۱ این به روزرسانی را،کامل ترین به روزرسانی نرم افزاری اعلام کرد.

با این حال براساس گزارش هایی از کاربران آیفون در آخرین به روزرسانی آیفون کاربران با مشکل باتری مواجه هستند.این مسئله به صورتی است که هنگامی که شارژ دستگاه به ۳۰ درصد می رسد ،دستگاه به سرعت شارژ خالی می کند و فاصله ۳۰ تا ۰ درصد با سرعت و زمان غیر طبیعی طی می شود.

حتی بسیاری از کاربران این موضع را گزارش داده اند که پس از رسیدن شارژ دستگاه به ۳۰ درصد دستگاه بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به صورت خودکار خاموش می شود.

علاوه بر مشکل باتری که به‌تازگی کاربران از آن شکایت کرده اند هنوز هم در اتصال آی پاد ها به آیفون ۷ مشکلاتی وجود دارد و در مواردی اتصال به درستی برقرار نمی شود.

اپل هنوز واکنشی نسبت به این مسائل و مشکلات نشان نداده است،شاید در نهایت به روزرسانی جدیدی برای آیفون ها ارائه شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395410

خبر فوق مربوط به رسانهکلیک می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم