خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

حدود یک هفته پیش در تک شات خواندید که اپل قصد دارد تولید روترهای بیسیم این کمپانی شامل AirPort Express، AirPort Extreme و AirPort Time Capsule را متوقف کند. علت این اقدام اپل مشخص نیست، اما گفته می شود اپل قصد دارد ساخت این روترها را به سایر کمپانی ها محول کند.


به نظر می رسد با چنین اقدامی، اپل فرصتی بزرگ را از دست خواهد داد. بنا بر بررسی جدیدی که توسط J.D.Power انجام شده، مشخص شده است که روترهای AirPort اپل در میان روترهای بیسیم توانسته اند مقام نخست را در بخش رضایت مصرف کننده کسب کنند. این بدین معنی است که بنا به دلایلی اپل تصمیم گرفته است تولید محصولی را متوقف کند که در میان کاربران بسیار محبوب بوده است.


ممکن است دلیل این تصمیم این باشد که اپل درآمد قابل توجهی از روترهای ایرپورت خود نداشته، که یعنی با وجودیکه کاربران از این روترها رضایت داشته اند، اما به اندازه کافی برای اپل سودآور نبوده اند که اپل بتواند همچنان وقت خود را بر روی این محصولات و پروژه سرمایه گذاری کند. در بررسی انجام شده مشخص شد که اپل در این حوزه از ایسوس، دی – لینک و نت گیر پیشی گرفته است.


آیا نتایج این بررسی می تواند تصمیم اپل را مبنی بر خروج از بازار روترها تغییر دهد؟ اینطور به نظر نمی رسد، به خصوص در جایی که اپل به دلیل مشارکت خود با ال جی حاضر شده به تولید نمایشگرهای Thunderbolt خود که علیرغم قیمت نجومی شان محبوب کاربران بودند، پایان دهد.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102975 برچسب ها اپل روتر منبع: ubergizmo
همچنین بخوانید چرا اپل دیگر تمایلی به افشای هزینه های تبلیغاتی خود ندارد؟ طرفداران اپل نگران نباشند؛ مدیر طراحی اپل در حال طراحی آیفون‌های ... اپل قصد دارد به تولید روترهای بی سیم خود پایان دهد مک لارن تایید کرد که با اپل وارد مذاکره شده است ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395409

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم