خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
احتمال وقوع سیلاب در ۸ شهرستان خوزستان/ اعلام حالت آماده‌باش در استان

پیش‌بینی هواشناسی خوزستان درباره بارندگی در بخش‌هایی از استان طی امروز و فردا (۱۱ و ۱۲ آذر)، منجر به تشکیل نشست شورای بحران در اهواز شد.

به گزارش مرور نیوز، پیش بینی هواشناسی خوزستان درباره بارندگی در بخش هایی از استان طی امروز و فردا (۱۱ و ۱۲ آذر)، منجر به تشکیل نشست شورای بحران در اهواز شد و استاندار خوزستان در این نشست درباره وقوع سیل در شمال و شرق استان هشدار داد.

شریعتی در این نشست گفت: به دلیل پیش بینی باران های سیل آسا، شهرهای مسجدسلیمان، لالی، گتوند، ایذه، باغملک، اندیکا، رامشیر و بهبهان به حالت آماده باش درآمده اند.

وی گفت: براساس پیش بینی های انجام شده، بارندگی های خوبی در استان خواهیم داشت، اما در صورتی که تمهیداتی برای آن اندیشیده نشود، مردم را به ویژه در روستاها با مشکلاتی مواجه می کند.

همچنین به دستور استاندار، همه جلسات استانی و سفرهای برون استانی مدیران از دیشب لغو شده و تمامی فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شهرداران استان و مدیران دستگاه های اجرایی طی این ۲ روز بارندگی باید در محل خدمت خود به حالت آماده باش حضور داشته باشند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395370

خبر فوق مربوط به رسانهمرور نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم