خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

رضی هیرمندی در گفتگو با خبرنگار مهر از انتشار  «چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم» خبر داد و افزود: تصور بسیاری از پدر و مادرها این است که مشکلاتشان در ارتباط با بچه‌ها، خیلی خاص است و تنها به آنها تعلق دارد اما با خواندن این کتاب متوجه می‌شوند  که بسیاری از پدر و مادرها با این مسایل روبه رو هستند.

مترجم کتاب  «چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم» در ادامه بیان کرد: ظاهرا مشکلاتی مثل مشکلات بین نسلی و نگرانی‌هایی مثل نگرانی‌های شغلی فرزندان و... در زمره مشکلاتی است که بین همه خانواده‌ها و در همه فرهنگ‌ها فراگیر است؛ از اینرو خانواده‌های ایرانی نیز با خواندن این کتاب همذات پنداری می‌کنند.

به گفته هیرمندی، «چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم»، یک جلد از مجموعه چهار جلدی «قصه‌های با پدر و مادر» است که از سوی نشر هوپا منتشر شده و کپی‌رایت مجموعه چهارجلدی یادشده توسط ناشر خریداری شده است.

مترجم مجموعه آثار شل سیلوراستاین گفت:  پیت جانسون در زمره نویسندگان نامداری است که کتاب‌های او جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها در انگلیس و آمریکا به شمار می‌آیند و طنز غالب در مجموعه آثارش رمز موفقیت کارهایش است.



لینک کوتاه: betanews.ir/news/395357

خبر فوق مربوط به رسانهجوان ایرانی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم