خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
تراکتور به دنبال تداوم رکورد شکست ناپذیری/ آقا معلم در نصف جهان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دنبال تداوم شکست ناپذیری خود در لیگ برتر خواهد بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر با برگزاری چند مسابقه در روز 12 آذرماه به پایان می رسد.

سیاه جامگان و صنعت نفت:

دیدار سیاه جامگان و صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر راس ساعت 14:30 دقیقه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می شود.سیاه جامگان در دیدار گذشته خود مقابل استقلال خوزستان به تساوی بدون گل تن داد. آنها با 2 برد، 5 مساوی و 4 باخت با مجموع 11 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول لیگ برتر قرار دارند.

صنعت نفت آبادان با 13 امتیاز در جایگاه 10 جدول لیگ برتر قرار دارد. شاگردان نادر دست نشان توانستند 3 برد، 4 مساوی و 4 باخت را تا این جای فصل از خود به ثبت برسانند.

صنعت نفت آبادان در بازی گذشته خود مقابل ذوب آهن با سه گل مغلوب شد. محمد شادکام از محرومان این هفته لیگ برتر است و نمی تواند برای صنعت نفت آبادان به میدان برود. البته سیاه جامگان هم با دو محروم در این هفته مواجه است. روح الله سیف الهی و منصور شفیعی آباد مربی این تیم نمی توانند این تیم را مقابل صنعت نفت آبادان همراهی کنند.

داوران این دیدار حسن اکرمی، فرهاد مروجی، جلیل شعرانی، محمدرضا تارخ و ناظر این بازی ایرج نظری خواهند بود.

تراکتور سازی و پدیده:

دیدار تراکتور و پدیده راس ساعت 15:15 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.تراکتور که با 23 امتیاز در راس جدول قرار دارد می خواهد به شکست ناپذیری خود ادامه بدهد. شاگردان قلعه نویی با 6 برد، 5 مساوی بهترین عملکرد در لیگ شانزدهم داشتند.

تراکتوری ها در بازی گذشته خود مقابل صبا به برتری 2 بر یک رسیدند و آنها از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستند. محمد نوری از محرومان این هفته است که نمی تواند برای سرخ های تراکتور به میدان برود.

پدیده هم در این فصل در جایگاه مناسبی قرار دارد و با 3 برد، 5 مساوی و 3 باخت در مجموع 14 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار دارد. داوران این دیدار محمدحسین زاهدی فر، محمدرضا ابوالفضلی ، اسد حاج محمد، محمد ملکی و ناظر این دیدار هم محمود رفیعی خواهند بود.

ذوب آهن و پیکان:

دیدار ذوب آهن و پیکان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر راس ساعت 17:15 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

ذوب آهن با 15 امتیاز جدی ترین تعقیب کننده پیکان هستند و در جایگاه پنجم قرار دارد و می تواند از امتیاز میزبانی خود نهایت استفاده را کند تا به سه امتیاز شیرین خانگی برسد. ذوبی ها در بازی گذشته خود توانستند با سه گل در زمین صنعت نفت آبادان پیروز میدان شوند. اگر آنها در این دیدار مقابل پیکان به پیروزی برسند می توانند برای دو دیدار آینده خود مقابل ماشین سازی و پرسپولیس با انگیزه و روحیه بیشتری به میدان بروند.

ذوبی ها با 3 برد، 7 مساوی و 4 باخت توانستند عملکرد خوبی تا به اینجا فصل داشته باشند اما از قهرمان جام حذفی سال گذشته انتظار بیشتری است. اکنون باید دید این تیم اصفهانی تا پایان فصل به کجا خواهد رسید.

پیکان با 16 امتیاز در جایگاه چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد. پیکان با 3 برد، 7 مساوی و یک باخت عملکرد مناسبی در لیگ شانزدهم دارد، در دو بازی بعدی خود با سیاه جامگان و سایپا روزهای سختی نخواهد داشت و اگر بتواند دیدارهای پیش روی خود برنده میدان باشد می تواند از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر باشند.

امیرحسین صادقی مدافع موفق پیکانی ها که در دیدار با پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت از محرومان هفته دوازدهم لیگ برتر است و در این دیدار نمی تواند پیکان را همراهی کند.جری ریکاردو هم به دلیل محرومیت نمی تواند ذوبی ها را در این دیدار خانگی همراهی کند.

داوران بازی علیرضا فغانی، حمید غمزه، مرتضی کاظمیان، حسین زیاری و ناظر زاهد بحرینی خواهند بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395345

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم