کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:

حجت الاسلام رضا کاظم لو، مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در قزوین، به مسأله حمله تروریستی در حله اشاره کرد و گفت: انفجار در حله نشان می دهد که دشمن دست از دشمنی خود برنداشته است و به دنبال این دشمنی، مسؤولان باید بیشتر مراقب باشند.

وی در ادامه افزود: عده ای می خواهند پرده بر چهره دشمن بکشند و با توجیهاتی خشونت دشمن را پنهان کنند و دشمن را مهربان نشان دهند و این به خاطر وابستگی این افراد به دشمنان است.

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قزوین، عده ای را خدمتگزار دشمن دانست و ابراز کرد: در موضوع حله دشمنی داعش را به طور واضح می بینیم دشمن عده ای را در قالب دوست حمایت می کند و کار خود را با دست این افراد انجام می دهد.

مسؤولان به دنبال حاشیه سازی نباشند

استاد حوزه علمیه قزوین اظهار کرد: اگر مسؤولان به دنبال حاشیه سازی باشند و تقصیر را به گردن دیگران بیندازند از اصل قضیه دور می شوند، دولتمردان اگر مسائل اصلی را فراموش و به فرعیات بپردازند خلاف رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کرده اند.

این کارشناس حوزوی مهمترین مسأله کشور را اقتصاد، کار و فرهنگ دانست و تأکید کرد: اگر مشکل کار جوانان حل شود از ارزشها هم می شود دفاع کرد، نبود کار مسائل فرهنگی و ارزشی را تحت الشعاع قرار داده است.

حجت الاسلام کاظم لو با بیان اینکه وظیفه اصلی مردم دفاع از ارزشها است، عنوان کرد: با انجام کار فرهنگی می توان از ارزشها حمایت کرد، بیکاری جوانان از معضلات اجتماعی است که بر روی فرهنگ اثرگذار است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: باید به داشته های داخلی تکیه و به نیروهای دینی اعتماد کنیم تا در دفاع از ارزشها کوتاهی نشود.

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قزوین در ادامه اضافه کرد: شناسایی مجروحان، مصدومان و شهدای هر دو حادثه مهم و قابل تقدیر بوده است اما باید بررسی کنیم که چرا در یک کشور اسلامی با همه امکانات دو قطار با هم برخورد می کنند و یک نفر را مسؤول مشکل بزرگ می کنند و این قابل درک نیست.

استاد حوزه علمیه قزوین در پایان گفت: مسؤولان باید مراقب باشند و امنیت را برای مردم ایجاد کنند، در کشور اسلامی ایران با وجود امکانات فراوان نباید شاهد چنین حوادثی باشیم./955/302/ب2

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395312

خبر فوق مربوط به رسانه رسا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم