خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

shahr ghodsرییس اداره محیط زیست شهرستان قدس گفت: در جلسه ستاد حفاظت محیط زیست شهرستان قدس مصوب شد تا هر واحد آلاینده ای که با مدارک و مستندات برای بررسی به کمیته های قضایی ارجاع داده می شود با دستور دادستان در مرحله اول به استناد حکم محیط زیست پلمب شده و بعد برای بررسی های مجدد و رفع پلمب باقی مراحل را طی کند.

نت شهر: حسین بیگلری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه دادستان شهرستان قدس با اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان همکاری بسیار خوبی دارد، گفت: حدود 20 روز پیش در این شهرستان ستاد محیط زیست با کمک دادستان تشکیل شد که در همان جلسه اول مصوبات مهمی را داشتیم.

وی ادامه داد: در این ستاد، فرمانداری، صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، اداره آب، شهرداری و بخشداری عضو هستند و در اولین جلسه مصوب شد هر واحد آلاینده که با مدارک و مستندات جهت بررسی به کمیته قضایی ارجاع داده می شود با دستور دادستان در مرحله اول پلمب شده و سپس برای رسیدگی باقی مراحل را طی کند.

رییس اداره محیط زیست شهرستان قدس با اشاره به اینکه طبق این قانون واحدهای آلاینده دیگر نمی توانند سوء استفاده کنند، گفت: اخیرا به دادستانی استان نامه ای در خصوص دستور پلمب یک واحد آسفالت آلاینده زده شد که دادستان استان قدس به استناد حکم اداره محیط زیست شهرستان قدس و مصوبات ستاد پاکسازی اجازه پلمب را به خود اداره محیط زیست استان داده اند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395267

خبر فوق مربوط به رسانهنت شهر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم