خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
زین الدین زیدان

زین الدین زیدان

رئال مادرید شب گذشته در غیاب بسیاری از بازیکنان اصلی خود توانست بازی برگشت دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری را با نتیجه 6-1 از کولتورال ببرد و با روحیه ای خوب خود را برای ال کلاسیکوی 13 آذر مهیا کند.

به گزارش ورزش 11، رئال بازی رفت را نیز 1-7 پیروز شده بود و صعودش پیش از بازی حتمی بود. در این مسابقه ماریانو هت تریک کرد و پسر زیدان نیز یکی دیگر از گل ها را به ثمر رساند. نقطه امیدوارکننده این بازی بازگشت کاسمیرو پس از دو ماه مصدمیت بود.

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید پس از بازی در مورد نکات زیر به صحبت پرداخت:

نتیجه بازی:

-

بازی را خیلی خوب و قدرتمندانه شروع کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. به خاطر تمام بازیکنانی که در این مسابقه فرصت بازی نصیبشان شد خوشحالم. این یک پیروزی مهم بود و از عملکرد همه راضی هستم.

-

بازگشت کاسمیرو:

-

او در ابتدا کمی مشکل داشت که طبیعی بود. بازگشت به میادین پس از دو ماه مصدومیت آسان نیست؛ ولی به تدریج خود را با روند بازی وفق داد و تا پایان نیز در زمین باقی ماند. او نشان داد که مصدومیت را به دست فراموشی سپرده و در شرایط بازی قرار دارد.

کاسمیرو در ال کلاسیکو؟ اگر به بازی های اخیر نگاه کنید، می بینید که در غیاب او در میانه زمین بسیار خوب و منسجم ظاهر شده ایم. کاسمیرو به شرایط بازی کردن دست یافته؛ اما از حالا به شما نمی گویم که برای ال کلاسیکو چه برنامه ای دارم. کاسمیرو با ماست و خواهیم دید که شنبه بازی می کند یا خیر. -

گلزنی انزو:

-

به خاطر گلزنی پسرم و نمایشی که داشت خوشحالم؛ اما برای دیگر جوانان تیم نیز خوشحال هستم. اودگارد و تیخه رو نیز مثل انزو نمایشی عالی داشتند. اودگارد با 18 سال سن نشان داد که شخصیت لازم برای بازی در رئال را دارد.

-

هت تریک ماریانو:

-

از گلزنی او مطمئن بودم و به خصوص برای هت تریک وی بسیار خوشحال هستم. تابستان با او در مورد انتقال قرضی اش صحبت کردم ولی او می خواست در رئال بماند. ماریانو بازیکن ماست و امروز از فرصتی که نصیبش شد به بهترین نحو استفاده کرد. خروج قرضی او در زمستان؟ باید صبر کنیم و ببینیم.

-

ال کلاسیکو:

-

برای این بازی کاملا آماده هستیم. امشب را استراحت کرده و از فردا کاملا به بارسلونا فکر خواهیم کرد. معتقدم نتیجه این بازی تعیین کننده نیست. چه ببریم و چه ببازیم، سرنوشت قهرمانی با این بازی تعیین نمی شود. مطمئنم که بازی سختی خواهیم داشت. بارسلونا تیم فوق العاده خوبی است.

-

مقایسه رونالدو و مسی:

-

هر دو، بازیکنانی استثنایی هستند و هر یک به روش خود در تیم های شان تاثیرگذارند. رونالدو برای ما کارهایی باورنکردنی انجام داده و خواهد داد. ال کلاسیکو هرچند که نبرد مسی و رونالدو نیست؛ اما امیدوارم که رونالدو شنبه نیز همین روند را ادامه دهد و در نیوکمپ گلزنی کند. من اطمینان دارم که او برنده توپ طلای 2016 خواهد شد.

-

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395259

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم