خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

سرویس ورزش پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:

کشتی جام باشگاههای جهان
تیم‌های بیمه رازی ایران و تایتان مرکوری آمریکا به دیدار فینال سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان راه یافتند.

به گزارش بی‌باک، سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان روز گذشته در شهر خارکف اوکراین آغاز شده و امشب (پنجشنبه) با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

بر این اساس تیم بیمه رازی که به عنوان تیم اول گروه C به مرحله نیمه نهایی صعود کرده بود مقابل تیم ارمنستان تیم اول گروه D قرار گرفت و با نتیجه قاطع ۸ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال این رقابت ها راه یافت.

در دیگر دیدار نیمه نهایی این مسابقات نیز تیم های «ازدورو وی» اوکراین و تایتان مرکوری آمریکا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۴ پایان یافت، اما نماینده آمریکا با توجه به امتیاز مثبت ۱۷ به ۱۵ راهی دیدار فینال شد.

بدین ترتیب امشب دیدار فینال این رقابت ها بین تیم های بیمه رازی و تایتان مرکوری آمریکا و دیدار رده بندی نیز بین تیم‌های ازدورو وی اوکراین و نماینده ارمنستان برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای رده‌بندی و فینال به شرح زیر است:

پنج شنبه ۱۱ آذرماه:

ساعت ۱۰ تا ۱۳: مسابقات رده بندی (کسب مقام هفتم تا یازدهم)

ساعت ۱۷ تا ۲۰: مسابقات برای کسب مقام پنجم، مسابقه رده بندی و فینال

اختلاف ساعت ایران با اوکراین ۹۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰ به وقت اوکراین، ۱۱:۳۰ به وقت ایران است.لینک کوتاه: betanews.ir/news/395258

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم