جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
اوپک نعمتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سهم تولید نفت ایران ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار بشکه در روز شد، گفت: تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم بازگشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس که به همراه هیأت ایرانی برای شرکت در اجلاس اوپک به وین رفته است در گفتگو با فارس، گفت: در نشست امروز اوپک ایران به رغم کاهش 1.2 میلیون بشکه ای نفت اوپک در روز، به هدف خود در بحث تولید نفت خود رسید.

وی افزود: در این نشست سهم تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم بازگشت و سهم تولید نفت ایران 3 میلیون و 975 هزار بشکه در روز شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در مذاکرات امروز در مرحله اول 100 هزار بشکه و در مرحله دوم 75 هزار بشکه با موافقت وزرای نفت و انرژی کشورهای عضو اوپک به میزان تولید نفت ایران در روز اضافه شد.

نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: در این نشست ایران دچار فریز در تولید نفت نشد و همه کشورهای عضو با ایران در بحث تولید نفت همراهی و همکاری داشتند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395226

خبر فوق مربوط به رسانهطرفداری می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم