خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، زهرا افتخاری پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کودکان و نوجوانان و دانش آموزان نابینا وکم بینا، ناشنوا ونیمه ناشنوا و معلولین جسمی حرکتی می توانند با حضور در این مرکز فراگیر از فعالیت های کانون پرورش فکری استفاده کنند.
وی بیان کرد: برای راه اندازی این مرکز، مربیان فرهنگی و هنری کانون آموزش های ویژه برای کار با کودکان و نوجوانان جامعه هدف خود، فرا گرفته اند که تلاش ما بر ایجاد فضای مطلوب برای حضور کودکان و نوجوانان با معلولیت در این مرکز است.
افتخاری اظهارداشت:این مرکز فراگیر در مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون پرورش فکری استان فارس واقع در چهارراه حافظیه - باغ ملی راه اندازی می شود که بر اساس اعلام کارشناسان این مرکز به دلیل نزدیکی به مدارس استثنایی، برای راه اندازی مرکز فراگیر انتخاب شده است.
وی اضافه کرد: معلولان نیز مانند اقشار دیگر جامعه باید فرصت پیدا کنند تا استعدادهای خود را بروز و رشد دهند که راه اندازی مراکز فراگیر کانون پرورش فکری یکی از اقدامات لازم برای شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان معلول و ایجاد افق های تازه پیش روی قشر معلولان در جامعه است.
بر اساس اعلام مسئولان قرار است این مرکز روز شنبه، سیزدهم آذرماه همزمان با روز جهانی معلولین در شیراز افتتاح شود.
خبرنگار: فاطمه هاشمی نیک ** انتشاردهنده: غلامرضامالک زاده
3002 / 1876

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395219

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم