خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

اگر از دسته افرادی هستید که اطلاعات مختلفی مانند آدرس ‎ها را باید برای اشخاص گوناگون ارسال کنید ولی حوصله کپی کردن مداوم متن‎ ها را ندارید آپدیت جدید کیبورد سویفت کی به کمک شما آمده است.

آپدیت جدید کیبورد سویفت کی مخصوص کاربران تنبل!

در این آپدیت تازه که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده قابلیت‎ های بسیاری از جمله سرویس Clipboard به برنامه اضافه گردیده است. به کمک این سرویس می ‎توانید عبارت‎ هایی که از آن‎ ها به صورت مداوم استفاده می ‎کنید را ذخیره کنید و در هر مکان به راحتی آن‎ ها کپی کنیدتا دیگر نیازی به نوشتن چندباره یک متن نداشته باشید.

قابلیت جدید دیگر که در سوییفت کی شاهد آن هستیم Shortcuts نام دارد. همان طور که از نامش پیداست به کاربر کمک می ‎کند تا یک متن خاص را به عبارتی پراستفاده اختصاص دهد. برای مثال اگر آدرس منزل خود را در برنامه وارد کنید با نوشتن کلمه “home” این آدرس به صورت خودکار جایگزین کلمه مورد نظر خواهد شد.

آپدیت جدید کیبورد سویفت کی مخصوص کاربران تنبل!

علاوه بر دو قابلیت مرتبط بالا ویژگی ‎های جدید دیگری هم در این آپدیت قرار گرفته است. از جمله آن ‎ها می ‎توان به حالت ناشناس برای تایپ اشاره کرد. در هنگام استفاده از کیبورد در حالت ناشناس برنامه به هیچ وجه اطلاعات شما را برای یادگیری و بهبود پیش ‎بینی عبارات استفاده نخواهد کرد.

آپدیت جدید کیبورد سویفت کی از یادگیری شبکه ‎ای و تحت سرور برای پیش‎ بینی لغات استفاده می ‎کند و به همین دلیل شاهد عملکرد بهتر آن نسبت به قبل هستیم. حالت ناشناس نیز گزینه ‎ای امن برای حفظ حریم شخصی کاربران به شمار می ‎رود.

آپدیت جدید کیبورد سویفت کی مخصوص کاربران تنبل!

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.منبع: Engadget

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395203

خبر فوق مربوط به رسانه برسام می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم