خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

چند ماه پس از انتشار تصاویر جاسوسی با پوشش‌های استتاری از سدان دیفرانسیل عقب جدید کیا با نام K8، حالا یک تصویر بدون پوشش از این خودرو به بیرون درز کرده است. البته این خودرو قبلاً با نام کیا GT شناخته می‌شد اما فعلاً K8 نام گرفته است. در سبد محصولات فعلی کیا، مدل سراتو با نام K3، اپتیما با نام K5، کادنزا با نام K7 و سدان پرچم‌دار کیوریس با نام K9 شناخته می‌شوند بنابراین این سدان جدید دیفرانسیل عقب بین کادنزا و کیوریس قرار خواهد گرفت.

k8a

در تصویری که به‌تازگی از K8 منتشر شده است، خودرو بدون هیچ‌گونه استتاری دیده می‌شود و به نظر می‌رسد یک نمونهٔ پیش‌تولید باشد. طراحی این خودرو از کانسپت GT که در سال 2011 معرفی شد الهام گرفته است. هرچند طراحی ظاهری K8 شباهت کمی با GT کانسپت دارد اما فرم سقف آن به‌شدت شبیه به نسخهٔ کانسپت است. همچنین فرم قسمت جانبی خودرو هم شباهت زیادی با اپتیما دارد.

kia-gt_concept-2011-1024-01 kia-gt_concept-2011-1024-0d

کانسپت کیا GT

انتظار می‌رود در زیر کاپوت کیا K8 همان پیشرانهٔ 3.3 لیتری V6 توئین توربو متعلق به جنسیس G80 نصب گردد که بیش از 365 اسب بخار قدرت خواهد داشت. نیروی این موتور به‌صورت استاندارد از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ‌های عقب انتقال پیدا می‌کند اما احتمالاً یک گیربکس دستی هم برای آن ارائه خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که موتور 2 لیتری توربوشارژ هم به لیست سفارشات K8 اضافه گردد.

go-redirectingat-com kia-gt-spy-photos-12

تصاویر جاسوسی از کیا K8

به نظر می‌رسد سدان اسپرت جدید کیا مکان جالبی را در بازار اشغال کند. به نظر می‌رسد K8 اندازه‌ای مشابه ب‌ام‌و سری 6 گرن کوپه داشته باشد درحالی‌که قیمتی مشابه مدل کوچک‌تر سری 4 گرن کوپه خواهد داشت. اگر چنین باشد این خودرو می‌تواند به یک برندهٔ واقعی برای کیا تبدیل گردد. احتمالاً K8 سال آینده و با مدل 2018 به بازار خواهد آمد.

رندردی از کیا K8رندردی از کیا K8

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395194

خبر فوق مربوط به رسانه پدال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم