خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
درمان معجزه آسای گلودرد با این ترفندها وکیل ملت: یک متخصص طب سنتی گفت: استفاده از انواع قرص ها و شربت های شیمیایی تنها راه درمان گلو درد و سرما خوردگی نیست بلکه می توان با استفاده از ترکیبات گیاهی به درمان موثر این عارضه پرداخت.

سهیلا یعقوبی متخصص طب سنتی گفت: استفاده از انواع قرص ها و شربت های شیمیایی تنها راه درمان گلو درد و سرما خوردگی نیست بلکه می توان با استفاده از ترکیبات گیاهی به درمان موثر این عارضه پرداخت. وی ادامه داد: یکی از خواص بسیار مفید لیمو ترش درمان و بهبود سریع گلو درد است زیرا لیمو ترش با ضد عفونی بدن تولید گلبول های سفید را فعال تر کرده و سیستم ایمنی را در برابر بیماری تقویت می کند. یعقوبی اظهار داشت: آویشن برای مقابله با آنژین، گریپ و برونشیت موثر است. این گیاه معطر، تقویت کننده ی سیستم دفاعی بدن و ضدسرفه بوده و برای درمان گلودرد بسیار موثر است. وی اظهار داشت: برای استفاده از آویشن 150 میلی لیتر آب جوش را روی یک قاشق چای خوری پر آویشن بریزید، در ظرف را بپوشانید و اجازه دهید به مدت 10 الی 15 دقیقه دم بکشد. سپس محلول را از صاف کنید و روزانه بعد از غذا 3 فنجان از این دم کرده را میل کنید. توجه داشته باشید نباید بیش از 3 هفته ی مدام از دم کرده آویشن استفاده کرد و بهتر است که زنان باردار برای استفاده از آن به پزشک مراجعه کنند. این متخصص طب سنتی بیان کرد: سرکه سیب سرشار از ویتامین، ضدباکتری و ضدویروس است و سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند. وی تصریح کرد: اسطوخودوس ضد درد التهاب بوده و برای درمان بیماری های تنفسی مثل برونشیت بسیار موثر است. این گیاه گلودرد و سرفه را درمان می کند. یعقوبی یاد آور شد: 20 گرم اسطوخودوس را با یک لیتر آب جوش به مدت 10 دقیقه بجوشانید، سپس محلول را از صافی رد کنید و روزانه 3 فنجان بنوشید و این کار را حداکثر 5 تا 7 روز تکرار کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395178

خبر فوق مربوط به رسانهوکیل ملت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم