خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

مدتها بود که یاهو Answers مورد توجه قرار نمی گرفت اما اگر شما هم از جستجو در بین سوالات سرگرم کننده مردم لذت می برید و تمایل دارید خودتان جواب برخی از آنها را بدهید، حتماً از عرضه آخرین محصول این شرکت خوشحال خواهید شد. در ادامه خبر با تک شات همراه باشید.


یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن منحصر به فرد iOS دارد. به گزارش TechCrunch، این اپلیکیشن پیش از این با نام یاهو Hive شناخته می شد که از تابستان امسال در اپ استور با استقبال خوبی مواجه نشد. عرضه این اپلیکیشن تلاشی برای به چالش کشیدن سایر اپلیکیشن های رقیب و جدید مثل Quora بوده است. همچنین این آخرین اپلیکیشنی ست که در لیست اپلیکیشن های امسال یاهو عرضه شده است.


یاهو در طول ماه های اخیر چند اپلیکیشن دیگر شامل Newsroom، Radar و نسخه اندرویدی Esport را نیز عرضه کرده است اما این اپلیکیشن تنها برای iOS ارایه خواهد شد. ماریسا میر امید داشت که تلاش های موبایلی یاهو بتواند به حل سایر مشکلات این شرکت کمک کند اما ظاهراً این تلاش ها نیز نتوانست کاری از پیش ببرد و اکنون ورایزن در حال خرید یاهو به مبلغ 4.38 میلیارد دلار است. گفته می شود که مشکلات یاهو همچنان به پایان نرسیده و این اپراتور به دنبال 1 میلیارد دلار تخفیف دیگر است؛ چراکه اخیراً مشخص شده نقص بزرگ ایمیل برای 500 میلیون کاربر دردسر ساز شده است.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102962 برچسب ها یاهو yahoo answers اپلیکیشن موبایل iOS منبع: engadget
همچنین بخوانید مسنجر فیس بوک به قابلیت مستقیم گیم مجهز شد تلگرام با قابلیت های Instant View، تلگراف و تغییرات جدید ... به روز رسانی بزرگ در اپلیکیشن Workflow برای کاربران iOS با اسکن اشعه ایکس اپلیکیشن iOS آمازون اقلام سفارشی خود را چک کنید ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395146

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم