خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرمربی تیم گسترش‌ فولاد تبریز گفت: همچنان روی قول خود که در ابتدای فصل داده‌ام هستم و در پایان فصل تیم گسترش‌فولاد تبریز در بین 6 تیم اول قرار می‌دهیم.

خبرگزاری فارس: فراز کمالوند عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان اصفهان گفت: به غیر از یک یا دو بازی می‌توانستیم در سایر بازی‌های خود به پیروزی برسیم و نتایج کسب کرده ما با روند بازی‌مان همخوانی نداشته و در بسیاری از بازی‌هایی که مستحق برد بودیم، به تساوی رسیده و یا مغلوب شده‌ایم.

سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز تصریح کرد: همچنان روی قول خود که ابتدای فصل داده بودم، هستم و معتقدم که تیم گسترش‌فولاد تبریز مستحق قرار گرفتن در بین 6 تیم اول ایران را دارد و برای این مهم تلاش می‌کنیم.

وی در مورد حریف بازی فردای تیمش نیز گفت: تیم سپاهان اصفهان از تیم‌های ‌مطرح فوتبال کشور است که همیشه مدعی بوده و همواره در سال‌های اخیر شخصیت تیمی بالا داشته است.

وی در مرد غایبان تیمش در بازی با سپاهان گفت: در بازی فردا خسوس را به دلیل اخراج بازی قبلی نداریم، اما نبود وی هیچ تأثیری در روند بازی ما نخواهد داشت و همانطور که دیدید دروازه‌بان دوم تیم بدون اینکه بدنش را گرم کند در بازی با استقلال نمایش خوبی را از خود به جای گذاشت.

کمالوند تأکید کرد: در نیم فصل جابه‌جایی خواهیم داشت که برای تقویت تیم خواهد بود و ‌هیچ بازیکن مطرح تیم از گسترش فولاد جدا نمی‌شود؛ رفتن شجاعیان به استقلال هم شایعه است و من تا به امروز این موضوع را نشنیده بودم.

وی در مورد بازی استقلال تهران نیز گفت: سه تعویض اجباری در این بازی داشتیم و من کمترین نقش در نتیجه بازی را داشتم و لطف خدا شامل ما شد که بازی را به تساوی کشاندیم.

سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز در همین مورد افزود: البته بازی خوبی را از شاگردانم در بازی با استقلال شاهد بودیم و تیم من برابر تیم‌های قوی و گردن‌کلفت جدول نتیجه بهتری کسب می‌کند و‌ دیدید که در برابر تراکتورسازی نیز تیم ما نمایش خوبی را ارائه کرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395090

خبر فوق مربوط به رسانه فردا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم