جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی بنیاد تعاون زندانیان، مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی از مجموعه کارگاه‌های بنیاد تعاون ارومیه بازدید کرد.

در این دیدار بنی هاشمی از کارگاه‌های فنس بافی، خیاطی، مبل سازی و … بازدید و با مددجویان شاغل در این کارگاه ها گفت‌وگو کرد.

 

مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی ایجاد اشتغال زندانیان در جهت کمک به معیشت خانواده‌های آنان را از جمله برنامه ها و سیاست‌های سازمانی و هدف اصلی بنیاد تعاون عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با فعالیت‌های بنیاد تعاون، مددجویان به انسان‌هایی کار آفرین و مولد تبدیل شوند.

 

وی امر اشتغال را برای جلوگیری از بازگشت مجدد زندانیان بسیار موثر دانست و افزود: یکی از مهترین عوامل انجام بزه و راه یابی زندانی به زندان نداشتن شغل و در آمد مناسب است از این رو وظیفه بیناد تعاون در امر اشتغال زندانیان بسیار مهم است که باید در کنار کارهای اصلاحی و تربیتی که در زندان ها انجام می شود مسئله ایجاد اشتغال و کسب در آمد نیز بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد بازگشت مددجو به زندان‌ها نباشیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395073

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم