خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اسماعیل کوثری با بیان اینکه نمی توان گفت هدف مستقیم تروریستها در "حله" ایرانی ها بودند گفت: آنها حیوان هایی وحشی هستند که برایشان ملیت قربانیان تفاوتی نمی کند.

شعار سال:

اسماعیل کوثری رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم با اشاره به حادثه تروریستی حله و دلایل آن اظهار کرد: تکفیری ها در روزهای قبل از واقعه تروریستی "حله" نیز تصمیم به اقدامات انتحاری داشتند که به خاطر هوشیاری و دقت بالای نیروهای امنیتی به واسطه برگزاری مراسم اربعین حسینی، نتوانستند اقدامات مدنظر خود را انجام می دهند.
وی افزود: بعد از ایام اربعین، به دلیل آنکه اکثریت زوار به مواطن خود بازگشته بودند فکر و ذهن نیروهای امنیتی تا حدی از عدم اقدامات تروریستی مطمئن شده بود؛ در حالیکه اگر نیروهای امنیتی عراق با همان شدت و حساسیت روزهای اربعین مراقب اوضاع بودند، شاهد چنین حادثه هولناکی نبودیم.
رئیس سابق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با بیان اینکه تکفیری ها در ایام اربعین هم چندین بار قصد اقدامات تروریستی میان زوار داشتند ولی موفق نشدند، خاطرنشان کرد: نمی توان گفت هدف مستقیم تروریستها در "حله" ایرانی ها بودند؛ آنها حیوان هایی وحشی هستند که برایشان ملیت قربانیان تفاوتی نمی کند.
بر اساس گزارش میزان، روز پنج شنبه هفته گذشته بر اثر انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در یک پمپ‌بنزین در منطقه (الشوملی)شهر "حله"در جنوب بغداد تعدادی ایرانی شهید و مجروح شدند، گروهک تروریستی داعش مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفته است.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار 8 آذر 1395، کد مطلب: 249671 : www.mizanonline.ir

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395016

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم