خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دونالد ترامپ اعلام کرد اعطای روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) را لغو می کند. ترامپ: لاتاری گرین کارت جمع می شود به گزارش ایران خبر، رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: دولت او به برنامه فعلی بخت آزمایی برای اعطای ویزای گوناگونی Diversity Visa (لاتاری گرین کارد) خاتمه خواهد داد.

ترامپ به ریموند آرتور، مجری شبکه بی بی سی وان گفت دیگر لاتاری ویزا در کار نیست و امسال پایان اجرای این برنامه خواهد بود.

ترامپ افزود این یکی از گام های بسیاری است که او برای عمل به وعده های انتخاباتی اش در خصوص مهاجرت برخواهد داشت.

برنامه سالانه ویزای گوناگونی، روادید (آمریکا) را در اختیار کسانی می گذاشت که شرایط سختگیرانه اما ابتدایی را برای احراز صلاحیت داشته باشند. افراد شرکت کننده در مصاحبه اعطای روادید نیز از طریق بخت آزمایی و به شکل تصادفی توسط یک برنامه رایانه ای مشخص می شدند.

طبق برنامه ویزای گوناگونی، متقاضی روادید آمریکا باید تحصیلات در حد مقطع متوسطه (دبیرستان) یا معادل آن داشته باشد، یا طبق مفاد قوانین آمریکا از دو سال تجربه کاری برخوردار باشد.

آمارها نشان می دهد تاکنون چند میلیون خانواده از طریق برنامه ویزای گوناگونی به آمریکا مهاجرت کرده اند، اما دونالد ترامپ می گوید آمریکا نمی تواند میزبان همه دنیا باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395001

خبر فوق مربوط به رسانه ایران خبر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم