خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ارتش سوریه واحدهای ارتش سوریه با همکاری نیروهای متحد خود امنیت و ثبات را به محله «الشیخ سعید» در جنوب شرقی شهر حلب بازگرداندند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، یک منبع نظامی از بازگرداندن امنیت و ثبات به محله «الشیخ سعید» شهر حلب پس از نابودی آخرین تجمعات تروریست ها در این منطقه خبر داد.

این منبع اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه با همکاری نیروهای متحد خود عملیات دقیقی را علیه گروه های تروریستی به اجرا گذاشته و با گسترش دامنه تسلط خود بر محلات شرقی شهر حلب امنیت و ثبات را به محله الشیخ سعید در جنوب شرقی حلب بازگرداندند.

بنا بر اعلام این منبع در پی این عملیات شماری از تروریست ها کشته و ده ها نفر از آنها با رها کردن سلاح و مهمات خود پا به فرار گذاشتند.

نیروهای ارتش سوریه طی سه روز گذشته با همکاری ارتش و نیروهای متحد خود امنیت و ثبات را به شکل کامل به السکن الشبابی و محلات الحیدریه، الصاخور، الانذارات، الشیخ خضر، جبل بدرو، منطقه الهلک، سلیمان الحلبی و اطراف آن و بخش زیادی از محله بستان الباشا در شرق حلب بازگرداندند.

یگان های ارتش سوریه و نیروهای متحد آن ضمن توجه به جان غیرنظامیان و تضمین سلامت آنها عملیات دقیقی را برای ریشه کنی تروریست ها از محلات شرقی شهر حلب به اجرا گذاشته اند. در همین راستا هزاران نفر از غیرنظامیان که اغلب آنها را زنان و کودکان تشکیل می دهند به مناطق امن منتقل شده و مراجع مربوط خدمات پزشکی و دیگر خدمات را در اختیار آنها قرار داده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394951

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم