خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
img

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در باره ی برنامه ی روز دانشجو که قرار بود شنبه ۱۳ آذرماه برگزار شود، در اطلاعیه شماره ۱ از تعویق نه روزه ی این برنامه خبر داد.

به گزارش انصاف نیوز در این اطلاعیه آمده است:

🔺بدین وسیله به اطلاع می‌رساند که نظر به رخدادهای اخیر سپهر سیاسی کشور من جمله لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مشهد مقدس و اقدام به دستگیری غیرقانونی دکتر محمود صادقی عضو ارشد فراکسیون امید و همچنین در نتیجه فشارهای شدید نهادهای امنیتی و گروه‌های فشار ، بنابر مذاکرات به عمل آمده با مسئولین مربوطه در دانشگاه و همچنین صلاحدید شخص مهمان و تشکل میزبان ، مراسم آیین بزرگداشت روز دانشجو با عنوان «فصل رویش» به روز دوشنبه ۲۲ آذرماه انتقال خواهد یافت.

🔺لازم به ذکر است که انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن پایمردی و شکیبایی در مقابل حجم گسترده فشارها، تمام اقدامات لازم را برای عدم لغو یا تغییر مهمان برنامه به انجام رسانده و از هیچ تلاشی برای برگزاری این مراسم مضایقه نکرده است. ازین پس نیز از هیچ تلاشی در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر این برنامه که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و پاسداشت خون سه آذر اهورایی راه آزادی خواهی و عدالت طلبی برگزار خواهد شد؛ فروگذار نخواهد کرد.

🔻ضمنا به این وسیله مراتب قدردانی و سپاس خویش را از دکتر محمود صادقی نماینده شریف و شجاع مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی مشهد که نهایت همکاری و مساعدت را در خصوص این برنامه داشته اند، به جای می آوریم و ضمن پوزش از آحاد دانشگاهیان مشهد به دلیل تغییرات به وجود آمده، از عموم دانشجویان دعوت می کنیم تا در مراسم 《 فصل رویش》 که در تاریخ ۲۲ آذرماه برگزار خواهد شد؛ حضور یافته و همراه و یاریگر ما باشند.

🍃 امید است با برگزاری مراسمی در خور شأن دانشگاه و دانشجو دِینی که از جنبش دانشجویی بر گردن ماست ادا شود.

انتهای پیام

کلمات کلیدی: انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی - محمود صادقی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/394930

خبر فوق مربوط به رسانهانصاف می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم